Wpis z mikrobloga

@Igrekpl: Jakieś 3 miesiące temu byłem świadkiem jak, również we Wrocławiu kontrolerzy biletów wyprosili z autobusu jednego z przedstawicieli meneli i aż z zachwytu napisałem do MKP maila z pochwałą dla kontrolerów, bo menel nie dość że śmierdział to się jeszcze oburzał ja śmią śmieć go pytać o bilet. Więc to co widziałeś to nie pierwszy krok ku dobremu.
@Igrekpl: ja ostatnio też przeżyłam chwilę wiktorii motorniczego linii nocnej 62 w #krakow. Otóż wbiegłam z niebieskim do tramwaju 4 min przed odjazdem. Niestety nie zauważyłam kto za nami siedzi, a siedział rasowy Seba. Po około 40 s sebix zaczął drzeć się do telefonu na cały tramwaj " #!$%@? no nie, no #!$%@? nie dojade, #!$%@? ruszaj, #!$%@? no nie" i wtedy drzwi od kabiny motorniczego się uchyliły (
@magazynier88: ostatnio w tramwaju była jakaś wycieczka szkolna, Pani 'ciężarna' weszła ze swoim pudełeczkiem, a jakaś nieskażona złem dziewczynka (z tej wycieczki) ustąpiła jej miejsca. Nastąpiła lekka konsternacja, 'Ciężarna' siadła, po 5 sekundach wstała i powiedziała, że ona to w sumie wychodzi. Wyglądało komicznie : )