Wpis z mikrobloga

@Fire998

Wystarczyło mi, abym spojrzał na kolor tęczy w Twoim avatarze, bym wiedział że pierwszy wykonałbyś telefon na bagiety w takiej sytuacji.


No to zweryfikuj swoje reguły wnioskowania, bo zawsze najpierw idę porozmawiać z kimś o problemie.
  • Odpowiedz
@Fire998: W kartce sąsiadki nie ma wulgaryzmów, więc odpowiedź "S--------j" będzie nie na miejscu. Nie ma także "Proszę", więc zaakceptowanie żądania też w grę nie wchodzi. Ja bym ignorował, lub odpisał "Niestety jest to niemożliwe".
  • Odpowiedz
Gdyby było napisane w jakiś normalny sposób, napisał "proszę" i "czy mógłbyś", to bym dał Ci plusa. Ale jak ktoś jest burakiem i rozkazuje, to niech spada na drzewo.

No k---a a burakiem nie jest ktoś kto nie potrafi słuchać muzyki cicho? Mam taką pracę ze w sumie na okrągło muszę się uczyć, do tego wracam z niej psychicznie wysrany i marzę o odrobinie ciszy by zebrać myśli i się skupić, nawet
  • Odpowiedz
@Fire998 AHAHAHAHAHHAA NIECH KTOS ZATRZYMIE TE KAREZELE SMIACHU BO MNIE ROZERWIE XDDDDX NO NIE MOGE KLASYCZNY ZART A ZAWSZE SMISZY XXXXXXXD KTOS COS NAPISAL TO MU ODPISALEM >>>USUN KOMTO<<< I TERAZ MA SIE Z PYSZNA DDDDX
  • Odpowiedz