Wpis z mikrobloga

Czym rano najlepiej nabić tłuszcze? Jajka odpadają, nie mam ochoty jeść ich codziennie. Orzechy jem zazwyczaj w okolicy obiadowej, różne rodzaje. A coś ostatnio czytałem, nawet u nas się to pojawiło, że masło orzechowe nie jest takie piękne jak je malują(chodzi o takie 95-100%). A świetnie dzięki niemu je dobijałem. Tak więc co zostaje, żeby nie krzywiło mordy ?
Tej pizzy z biedry to nie chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #dieta #silownia
  • 23
@Gr1mek: karkówka z warzywami, duszone na patelni warzywa z dowolnym mięsem typu kiełbasa, boczek etc, wątróbka smażona lub pasztet z wątróbki, albo ze zwykłego mięsa, może ze smalcem, ogólnie smalec ze skwarkami.
@Gr1mek: Tluszcze trans sie wytwarzaja podczas obrobki, bo w orzechach jest sporo tluszczy wielonienasyconych. Dlatego niektore masla orzechowe sa jednolite, a w innych oddziela sie olej od reszty masy.
@Gr1mek: Tak, wlasnie te w ktorych widac, ze oddzielil sie olej. One sa nieutwardzone i nie maja (za duzo) tluszczy trans.
Moim zdaniem lepiej jest jesc surowe orzechy, albo samemu je jakos przyrzadzic. Np. mozna uprazyc z sola albo innymi przyprawami. Cos takiego trwa z 5-10min raz na 1-2 tygodnie.