Wpis z mikrobloga

Porsche Macan Turbo 95B (2013-...)
3,6l V6 twinturbo 400KM
0-100 km/h - 4,8s

Najmocniejsza oferowana wersja Macana. Auto bazuje na płacie podłogowej Audi Q5.
Ceny Macana (z czterocylindowym rzędowy silnikiem) zaczynają się od *226 400 PLN*, za wersję Turbo trzeba zapłacić co najmniej *383 843 PLN*.
Za dodatkowe 35 000 możemy nabyć pakiet Performance dodatkowe 40KM i 0,4s mniej do setki.

------------------------------------------------------------------------
#carpedia - czyli moje spoty z jakimś dodatkowym opisem <--- obserwuj/czarnolistuj

#carspotting #carboners #porsche #macan #warszawa #vagboners
Pobierz superduck - Porsche Macan Turbo 95B (2013-...)
3,6l V6 twinturbo 400KM
0-100 km/h - 4...
źródło: comment_YzTHVOdXb06ElY4dzKCkLduT4ejXYAlJ.jpg
  • 16
@kys23: a co za różnica? Kiedyś jak GTS było mocniejszą wolnossącą jednostką to było coś, a teraz GTS to Turbo z mniejszym silnikiem...
Swoją drogą to ciekawe czy Porsche planuje zmienić nazwy swoich modeli.
Patrząc na 911 to by szło tak:
Turbo
Turbo S
Turbo 4S
Turbo GTS
Turbo 4GTS
Turbo Turbo
Turbo Turbo S ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@superduck: Minęło 3 lata (Mam teraz 2020r) i za wersję podstawową (2,0) musisz już zapłacić minimum 251.000, a za Turbo 428.000. A oficjalna inflacja taka malutka. Ehh... P.S. Macan S - 308.000. Wrócę tu za trzy lata, porównamy.
@Grancan: nowy model wszedł w międzyczasie. Turbo dostało 40 kucy więcej (czyli tyle co z pakietem Performance). Stąd jak dobrze liczę tylko 10k więcej chcą... Za 3 lata Macan będzie elektryczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@superduck: Akurat jestem na czasie. Będzie elektryczny, ale spalinowego nie wycofają na razie - przynajmniej tak mówią w salonie. Dopiero w zeszłym roku był facelifting, a parę tygodni temu pojawił się GTS. Ale faktycznie za trzy lata może być Final Edition :)