Wpis z mikrobloga

#gory #pttk #pytanie

Jako, że nastąpił w końcu moment porządkowanie swoich wycieczek, a mam książeczki got to sensownym rozwiązaniem wydaje się opisanie w nich wszystkich tras. W związku z tym mam pytanie o ich weryfikację.

Odbyłem kilka wycieczek, część potwierdzonych pieczątkami, część jedynie zdjęciami, część gps-em. Ze względu na moje lenistwo pojawił się jednak problem ponieważ mam niezweryfikowane wycieczki nawet jeszcze z 2014 r.
1. Czy można zdobywać punkty za wycieczki z lat poprzednich? Wiem o ograniczeniach typu 1 odznaka na rok, itp., pytam czy można przyjść po x latach z całą zapisaną książką.

Jestem w następującej sytuacji (chronologicznie):
1) w 2014 przeszedłem GSB
2) pod koniec 2014 i na początku 2015 odbyłem jeszcze kilka wycieczek
3) w połowie 2015 potwierdziłem w końcu przejścia GSB
4) późniejsze wycieczki 2015-2016

Na GSB mam osobną książeczkę, więc wszelkie pieczątkowe potwierdzenia mam w innej.
2. Czy mogę sobie wpisać wszystkie trasy i najwyżej nikt ich nie potwierdzi?
3. Czy zaliczą mi się punkty sprzed potwierdzenia GSB na odznakę przyznaną np. w tym roku?
  • 7
@Tytanowy Teoretycznie możesz pod warunkiem że nie przekroczyłeś ilości punktów aby otrzymać oznakę. Przykład:
Zebrałeś w tym czasie 500pkt. Jesteś w dupie. Dostaniesz tylko popularną i brąz bo trzeba weryfikować książeczkę do 31 stycznia jeżeli przekroczyłeś limit na odznakę (nie dotyczy popularnej)