Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek: to jest prawda, Polacy są tam traktowani drugorzędnie. W praktycznie każdym urzędzie robią problemy, kłamią, utrudniają. Za to bambusy z Afryki co nic nie robią, z miejsca maja wszystkie świadczenia. A ja tu nawet nie mowie o świadczeniach dla Polaków tylko np załatwieniem stałego nr personalnego. Byłem 3 razy w tym samym urzędzie zeby to załatwić miałem wszystkie dokumenty za każdym razem, nawet na formularzu pisało co trzeba miec i
@Maliszak:
Nie ma co być od razu takim pro-europejskim.
W linku masz artykuł, co tatko muzułmanin zrobił w Norwegii swojej córce, że była tak do przodu.
http://www.breitbart.com/london/2016/10/12/muslim-man-norway-rapes-daughter-westernisation/

Oh wait... am może ta akceptacja związków homo w Norwegii, to forma walki z napływającymi islamskimi imigrantami.
Więcej homosiów, mniej terrorystów.

Oh wait 2...
Ale homosie lubią emigrantów. Refugees welcome.
#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazlewakow
@#!$%@? A co mnie to interesuje? Odniosłem się tylko do faktu zalegalizowania związków homoseksualnych przez tamtejszy związek wyznaniowy. Zawsze sobie swój prawacki pyszczek wycierasz jakimiś sprawami z imigrantami? Mam co do nich wyrobioną opinię i raczej nie pokrywa się ona z lewackim punktem widzenia. Także no nie trafiłeś tym razem ;).

Poza tym jestem zwolennikiem ułatwiania prawa wobec obywateli i jeżeli fakt zalegalizowania związków partnerskich ułatwi komuś sprawę z dziedziczeniem, wizyta w
@#!$%@?: i bardzo dobrze. Przynajmniej jak taki pastor weźmie ślub homoseksualny to go dzieci nie zgwałcą jak ścierwa biskupa michalika.
czy do katoli nie dociera że jak ktoś nie wierzy w ich bajki to nie szokuje go kobieta biskup, gej, prezerwatywa i wiele innych rzeczy których nie ma w Ewangelii?
że gdy nie ma wiary w kościółek to jest więcej miejscana rozum i godność człowieka a nawet na tego żydolewaka z Nazaretu?
@schizotypowycynik: teraz wróć do pierwszego posta, mianowicie zdjęcia i zamień w drugim zdaniu wyraz Polacy na Immigranci. Nie mówie, że Ta kobieta ma rację, tylko że w Europie Zachodniej panują podwójne standardy. Muzułmanon ze wszystkim co religijne zachodnie kultury ideą na rękę.
@Franqs: nie znam nikogo, kto miałby kiedykolwiek tu problem w urzędzie. Mało tego, nawet jak czegoś brakuje to mówią, że spoko i da się bez danego papierka... Poszedłem też po coś po terminie i też nikt mi głowy nie urwał i zostało załatwione.

Albo masz konfliktowy wyraz twarzy albo trafiałeś na polaków w okienkach udających norwegów :) w SVG na ten przykład słyszałem o Polce w okienku politi odnośnie przyznania stałego