Wpis z mikrobloga

Mirki, czasami na olx widzę fajne #mieszkanie, które jest wystawione przez biuro nieruchomości. Cena nie jest podejrzana. Chcę kupić. Do tej pory jakoś omijałem takie mieszkania szerokim łukiem, jednak to zawęża mi liczbę potencjalnych schronień. Szukam w #skierniewice. Na co zwrócić uwagę? Czy biura nieruchomości żerują na niewiedzy? Macie jakieś doświadczenia? #mieszkania
  • 10
@byKamel: przeważnie doliczona dodatkowo, ale nie zawsze. A niektóre biura biorą tylko od sprzedającego prowizję (i tak powinno być). Teoretycznie, to nie żerują na niewiedzy, a wręcz powinni Ci pomóc przy tranzakcji ale bywa z tym różnie...
@byKamel: szukaj ofert na bieżąco. Dobre oferty znikają jak ciepłe bułeczki. Popytaj też znajomych. Btw. w jakie okolice celujesz? Widok? Centrum? Ile pokoi?
@Triak: 2 pokoje lub 3 pokoje. Maksymalnie drugie piętro. Może być Widok, może być Centrum, może być Trzcińska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już zauważyłem, że co lepsze idą jak świeże bułeczki.
@byKamel: No nietstey rynek mieszkaniowy w Skierniewicach ma obecnie lekki "zastój" w porównaniu do tego co było np.3 lata temu, ale cierpliwości coś znajdziesz na pewno :) Kwestia tylko za ile i w jakim stanie ;)
@Triak: Cierpliwość jest moją mocną stroną :) Rozważam nawet zakup od dewelopera, gdybym nie mógł nic znaleźć. Na pewno nie wydam pieniędzy, jeżeli mieszkanie nie będzie tego warte.
@byKamel: Pracuję w Sochaczewie, od tygodnia mam pracownika na Skierniewice. Prowadzę biuro nieruchomości. W Skierniewicach OLX wcale nie jest najlepszym źródłem ofert. Mam bazę z 3 lat. W Skierniewicach sporo się dzieje, więc zwracaj uwagę na inwestycje w okolicy. To, że dzisiaj masz gdzie parkować nie oznacza, że jutro tez dasz radę. Kilku deweloperów w mieście robi swoje. Część biur faktycznie żeruje na niewiedzy, ale są też i konkretne osoby w