Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do #rozowepaski dlatego używam obleganego tagi obserwowanego głównie przez panów. Logika motzno.
Dobra Mirabelki, chciałabym zrobić coś z włosami, ale farbowania na własną rękę się nie chwycę, poza tym z pewnych względów nie chcę w tym momencie nakładać na włosy trwałego koloru.
Jakie macie doświadczenia z szamponetkami? Chodzi mi zarówno o kolory wpadające w ciemny brąz [broń Boże czerń!] jak i jakieś blondy, coś, co lekko rozjaśni. Szamponetka potrafi w ogóle odrobinę rozjaśnić włosy? Niszczy je jakoś? Zmywa się czy się trzyma? Jakieś marki są godne polecenia?

Pytam, bo używałam kiedyś jakiejś czekolady z Palette, wychodziło mi czarne prawie, potem się zmywało i włosów chyba mi nie niszczyło, ale to chyba.. No i to było z 8-9 lat temu, więc trochę nieaktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kosmetyki #wlosy #uroda #kiciochpyta
  • 29
@malachite: szkoda, bo miałam blond i zeszłam do naturalnego, a trochę mi brakuje tego koloru. Też rozjaśniałam długo Joanną w sprayu, ale to nie tak ładny kolor jak farba + jednak mimo pielęgnacji trochę siana na wierzchniej warstwie włosów zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czyli pozostają mi ewentualnie jakieś brązy dla odświeżenia koloru, tylko własnie kurczę nie wiem jakie kolory dają brąz a nie od razu jebutną
@matra: mam tak samo, rozjąsniłam sprayem, a teraz nie wiem co robić. Kolor miałam piękny, ale trochę siano niestety. Teraz mam końce blond tylko i nie wiem co robić. Brakuje mi tego jasnego blondu.
@MisiuMisiu: damn, już mam to cholerne ombre, lepiej? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rudelusterko: nie wiem o jakim farbowaniu mówiła, ale podejrzewam, że regularnym. Ja miałam farbę eee chyba trzy razy i zawsze włosy były bardzo w porządku, no ale to właśnie tylko trzy i to były raczej dobre farby.
@malachite: na mnie świetnie działał olej lniany i odzywka z Sayossa taka 8w1 w sprayu +
@matra: Czekolady będą zawsze wpadać w czerwień. Jeśli chcesz mieć zimny albo ciepły brąz bez rudości, to polecam Loreal Excellence jasny brąz albo świetlisty brąz. Ale to farba, na szamponetkach się nie znam. Jedynie kojarzę od koleżanek, że nie polecają i zawsze im dziwnie wychodzi.