Wpis z mikrobloga

byles w szkole w USA czy jak większość autorów takich gownowpisów swoje genialne spostrzeżenia opierasz na podstawie Hollywoodzkich filmów ?


@bones1909: Zastanawiam się skąd ten komentarz ma tyle plusów... Akurat byłam w jednej ze zwykłych szkół w USA w Chicago (nie na lekcjach, ale z kuzynką, która tam mieszka i donosiła jakieś tam dokumenty) i faktycznie wygląda to zajebiście. Szkoła ogromna, w środku ładnie, nowocześnie (a nie ściany wymalowane jak w
@Jan0l to fakt. Amerykanie w większości to straszne głąby, a ich wiedza o świecie jest tragiczna. Co do tego zestawienia, to zastanawia mnie miejsce Niemiec. Brałem udział w lekcjach w niemieckim liceum jako "obserwator" i ich poziom wiedzy również nie powala - cała klasa głowiła się nad prostymi zadaniami na poziomie polskiego gimnazjum.
@iMonkey: to było się dostać do lepszej szkoły :D u mnie w gimnazjum/liceum wszędzie były kamery, telewizory lcd, projektory i chyba z 10 piłkarzyków. (salezjanie kraków) A teraz to mają jeszcze większy kosmos jak odwiedzam po studiach na klasowej wigilii.
a to trzeba być osobiście w szkole USA żeby wiedzieć, że są ogólnokrajowe rozgrywki licealnych drużyn bejsbolowych, futbolowych, koszykarskich, cheerleaderek i co tylko przyjdzie ci do głowy?


@durielek: yyy w Polsce też? Koszykówka jest od podstawówki po liceum (można jeździć na zawody), byli siatkarze, piłkarze xD Siedziałeś w piwnicy ostatnie 20 lat czy co? xD W dodatku pochodzę z małej mieściny, więc co dopiero musiało być w większych. Nawet w baseball
byles w szkole w USA czy jak większość autorów takich gownowpisów swoje genialne spostrzeżenia opierasz na podstawie Hollywoodzkich filmów ?


@bones1909: mam kuzynkę w kanadzie to prawda,że maja lepsze szkoły nawet sobie prysznic wezmą po W-F
powiedz mi jakie to ogólnokrajowe zawody koszykówki w podstawówce są w Polsce i jaki jest budżet finału takich mistrzostw.


@durielek: Porównujesz kraj z 10x większą populacją i koszykówką z NBA na czele sportów w tym kraju. Jaki w tym sens? Pokazuję Ci jedynie, że masz takie opcje robić wraz z "ligą" okręgową (z tego co pamiętam moje miasto grało z województwem już od klas 4-6 bo od wtedy były sportówki), a