Wpis z mikrobloga

@iMonkey: albo nasikane do pojemnika na mydło albo pojemnik wyrwany, drzwi do kabiny wystawione, nasrane obok kibla.
Niektórzy w szkole mają chyba po raz pierwszy styczność z cywilizacją i trochę ich to przerasta. Więc tak, w Polsce jak w lesie.
  • Odpowiedz
A tam gadacie. Fakt, nie jest może jak w amerykańskich filmach... Ale ja tam moje liceum dobrze wspominam. Żadnego syfu, kulturka na korytarzach. W kiblach papier, mydło i czysto. No normalnie. I to było już prawie 10 lat temu, więc podejrzewam, że teraz jeszcze bardziej się poprawiło.
Ale nie, trzeba sobie hehe ponarzekać na polaczaków i jacy to my #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@iMonkey: "Zrobiłam to zdjęcie, ponieważ początkowo myślałam, że to zabawne. Miałam zamiar wysłać je do mojego męża, aby pokazać, co wyprawia nasz złośliwy mały trzy-latek. Jednak moment, kiedy powiedziała mi, co robi rozbroił mnie doszczętnie.

Ćwiczyła zachowania obronne w przypadku napaści na przedszkole, jeśli utknie w łazience. W tym momencie cała niewinność, jaką myślałam, że posiada moja córka zniknęła.
wypokek - @iMonkey: "Zrobiłam to zdjęcie, ponieważ początkowo myślałam, że to zabawne...

źródło: comment_OiVfVNpsDLdtt9hUa7vsSYNL2tkpUklX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bones1909: a to trzeba być osobiście w szkole USA żeby wiedzieć, że są ogólnokrajowe rozgrywki licealnych drużyn bejsbolowych, futbolowych, koszykarskich, cheerleaderek i co tylko przyjdzie ci do głowy?
  • Odpowiedz