Wpis z mikrobloga

Pół roku walczyliśmy, żeby dzisiaj w końcu móc podzielić się z wami tą informacją. W filmie Fanatyk postać Adama z PZW, arcywroga starego i arcyszkodnika rzek i jezior, zagra Dariusz Kowalski. Dariusz Kowalski jest aktorem Teatru Nowego w Łodzi, grał w takich filmach jak "Drogówka", "Komornik", znany jest również z roli przedsiębiorcy, filantropa i zaborcy ojcowizny Walencika w serialu Plebania, Janusza Tracza.

#film #fanatyk #pasta
Pobierz malcolmXD - Pół roku walczyliśmy, żeby dzisiaj w końcu móc podzielić się z wami tą in...
źródło: comment_rfGwpqNYLcufYlV6Hlg3hf7iXxczmK3E.jpg
  • 73
po tym gównianym trailerze z Piotrem Cyrwusem powinniście zwrócić wszystkim kasę i się zwinąć


@TOP___BK: wpłaciłeś chociaż grosz na tę produkcję, czy tylko tak sobie wpadasz pobluzgać ku uciesze tłumku #!$%@??

Też mam mieszane uczucia po tym trailerze, ale:
1. postać starego anona jest na swój sposób kultowa, każdy ma swoje wyobrażenie o niej i nie sposób dobrać aktora w taki sposób, aby wpasowywał się w wizję każdego odbiorcy.
2. nie
@WolfSky: oczywiście, że może mu się nie podobać. Chodzi o sposób w jaki to wyraża. Jeżeli nie wpłacił pieniędzy to taki ton jest nie na miejscu.


Inaczej rozmawiasz z dostawcą, który przywiózł ci pizzę, za którą zapłaciłeś zimną, a inaczej z kimś ko robi ci przysługę przynosząc ją. Tyle.
@Batoon:

wpłaciłeś chociaż grosz na tę produkcję, czy tylko tak sobie wpadasz pobluzgać ku uciesze tłumku #!$%@??

ani grosza nie wpłaciłem, co to ma do rzeczy? filmów z hollywood też nie oceniasz bo nie dałeś grosza na ich kręcenie?

1. postać starego anona jest na swój sposób kultowa, każdy ma swoje wyobrażenie o niej i nie sposób dobrać aktora w taki sposób, aby wpasowywał się w wizję każdego odbiorcy.


aktor słaby,
@TOP___BK: ten zwiastun(?) też mi się nie podobał. Chodzi mi jedynie o ton, który uważam za bezzasadny. Nie odmawiam ci prawa do krytyki, tylko zwracam uwagę, że można było to zrobić w inny sposób.

Inna sprawa, że od początku było wiadomo, że to będzie produkcja niskobudżetowa, po której nie należy spodziewać się fajerwerków. Nikt ci nie obiecywał, że zrobi oscarowe dzieło.
Jak na te warunki i tak wygląda to dobrze, cud
@malcolmXD: Kiedyś Tracz po mistrzowsku dojechał tulczyńskiego rolnika, który nie chciał mu sprzedać swojej ziemi, bo niby jego z dziada pradziada i chce tam po wiek wieków gospodarzyć. W swoim misternym planie doniósł na niego do organów administracji państwowej, że ten nielegalnie wyciął drzewa na swoim polu co było zresztą zgodne z prawdą. Dopieprzyli mu taką grzywnę, że się chłopina nie pozbierał. W efekcie ziemia i chałupa trafiła na licytacje komorniczą,