Wpis z mikrobloga

Pół roku walczyliśmy, żeby dzisiaj w końcu móc podzielić się z wami tą informacją. W filmie Fanatyk postać Adama z PZW, arcywroga starego i arcyszkodnika rzek i jezior, zagra Dariusz Kowalski. Dariusz Kowalski jest aktorem Teatru Nowego w Łodzi, grał w takich filmach jak "Drogówka", "Komornik", znany jest również z roli przedsiębiorcy, filantropa i zaborcy ojcowizny Walencika w serialu Plebania, Janusza Tracza.

#film #fanatyk #pasta
Pobierz malcolmXD - Pół roku walczyliśmy, żeby dzisiaj w końcu móc podzielić się z wami tą in...
źródło: comment_rfGwpqNYLcufYlV6Hlg3hf7iXxczmK3E.jpg
  • 73
@malcolmXD Jeżeli nagrałeś film prezentujący Pana Cyrwusa i wrzuciłeś go to nie dziw się że na jego podstawie ludzie wyciągają wnioski, a po prostu nie była to jego najlepsza prezentacja, moim zdaniem w tym filmiku widać było zbytnią dramaturgię i brak autentyczności co mocno bije po oczach.
Jedyne co mogę to trzymać kciuki żeby wyszło jak najlepiej i żeby różne uwagi były wzięte do serca.
Wbrew logice ja osibiście nadal twierdzę że
@DannyMurillo: Również to że zapowiedziano typ humoru jako podobny do Świata wg Kiepskich. I wyobrażam sobie Ferdka Kiepskiego w pontonie w pokoju, warte umieszczenia w intrze do ŚWK, ale do pełnego filmu?

Co innego jeśli byłoby to zrobione w zupełnie innym, oryginalnym stylu. To wtedy by można wiele tutaj ubarwić, wyglądałoby to dobrze.
A jak styl kiepskich to kiepsko... :|
@IF22I: Jeśli pan Piotr Cyrwus nie przejdzie sam siebie i nie wykreuje tej postaci misternie w każdym szczególe, przede wszystkim INACZEJ, inną śmiesznością i stylem bycia niż go do tej pory znamy, tak żebyśmy momentami "nie mogli go poznać", to by miało szansę na sukces.

Jednak wygląda na to, że twórcy wzięli pana Cyrwusa po warunkach, i ma być taki jaki jest, taki im odpowiada.

Te wszystkie sceny z samej pasty
@malcolmXD: Teraz przeczytałem twój "długi komentarz".
Jeśli naprawdę tak wierzycie w pana Cyrwusa to chyba i ja zacznę wierzyć że jednak podoła tego co napisałem. Oczywiście pod warunkiem że wasza wizja jest bardziej oryginalna i pełniejsza kunsztu niż to do tej pory wynika z zapowiedzi.
Czekam niecierpliwie.
@malcolmXD: Absolutna legenda polskiego kina, człowiek wręcz emanujący złem i wyrachowaniem, jedyny osobnik dla którego warto było oglądać "Plebanię" – zagra typka z PZW...
No nie będę ukrywał, średnio mi to pasuje. Nie wątpię, że ze swoim talentem Pan Kowalski może wydobyć z tej postaci dużo pozytywów, ale w moim odczuciu jest to kolejny już aktor, który znalazł się w tej produkcji jakby z łapanki xD Najpierw #!$%@? ten nieszczęsny Cyrwus,