Wpis z mikrobloga

#gta #vicecity #grandtheftauto

Są tu jacyś fani Vice City ? Przeszedłem tą grę kilkadziesiąt razy i miałem ją tak opanowaną do perfekcji, że aby sobie urozmaicić to wpadłem na pomysł przejścia głównej fabuły z dwoma gwiazdkami cały czas :D czyli wykonujesz misje z policją na karku i zacząłem nawet przechodzić ale do końca nie przeszedłem.. Znałem większość miejsc gdzie są ukryte paczki itd.
No i 100% oczywiście też zaliczone.

Pamiętam, że mając te kilkanaście lat, tak mi się podobały te stacje radiowe i klimat, że obiecałem sobie że w przyszłości jak będę dorosły zrobię prawko i będe miał auto to będę sobie puszczał stacje radiowe z vice city...
Tak też się stało :d często przygrywa mi Emotion 98.3 i fernando martinez, który żywiołowo opowiada gdzie będąc w klubie zobaczył dziewczynę która wyglądała niczym wielka gruba krowa chodząca na dwóch nogach, ale miała najpiękniejsze oczy jakie widział.. albo reklamy.. np biednego emeryta który woła swojego psa maksa... Maks Maks.. nie zjadłeś swojego jedzenia.. to już kolejny tydzień z rzędu! maks ? I następnie instrukcje od firmy aby włożyć swojego zwierzaczka do zamrażarki i ich firma będzie w przeciągu tygodnia aby go odebrać i po ich usłudze będzie jak nowy. Albo reklama jakiegoś nawiedzonego gościa każącego zabrać ręcę z kierownicy i przyłożyć do radia aby poczuć jego moc, i mówiącego aby nie marnować swoich pieniędzy na niepotrzebne rzeczy materialne tylko oddać je jemu. Te śmieszne reklamy w przerwie między hitami lat 80,90..
Każda stacje ma 60 minut.
  • 2