Wpis z mikrobloga

@asd1asd: a sam nie wiem, jak zaczynam zagłębiać się w temat to zaraz jestem na pięciu forach i sam nie wiem w co się pakować :P redmi 4 prime, chyba ma globala z tego co wiem. Może i to jest jakieś wyjście, zależy też co mi sprzedawca odpowie. Bo telefon mam jakieś półtora miesiąca, nie chciałbym tak od razu tracić gwarancji :P
@asd1asd w ogóle chcę zmienić bo na forach czytałem że vendor romy mogą być niebezpieczne, czy zawierać dodatkowe oprogramowanie i jest dobrze pamiętam nie mają aktualizacji, a na customa dlatego, że mają kilka dodatkowych bajerów których nie ma global, nie ma niepotrzebnych systemowych aplikacji etc. No ale jeśli się okaże że mi przepadnie gwarancja to zostanę przy globalu, przynajmniej na razie
Pobierz krolik1337 - @asd1asd w ogóle chcę zmienić bo na forach czytałem że vendor romy mogą ...
źródło: comment_6iYcMkQjo55cpbCJOksxftSshHLFm2N4.jpg
@krolik1337: akurat przy MIUI aktualizacje będą długo. Wersje deweloperskie są aktualizowane co piątek, wersje stabilne raz na miesiąc lub dwa.
8.0.5.0.0 - masz syfMIUI. Bez zmiany/powrotu na oficjalny system się nie obędzie.
@asd1asd: to że syfMIUI to wiem, po prostu nie byłem pewien jak wygląda sprawa z ROMami. Na starym samsungu się tym bawiłem, ale już dawno był po gwarancji i spisany na straty, to mi nie było żal :p btw, polecasz jakiś program do backupu danych aplikacji, bez roota?