Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #niebieskiepaski. Jak to jest, że tak tu płaczecie, że dziewczyny nudne, bez zainteresowań, księżniczki nudne itd. a kiedy już się pojawia jakaś normalna, to zero zainteresowania? Ostatnio próbuję kogoś poznać i zwykle rozmowy kończą się tak:
- a czym się zajmujesz?
- studiuję x i y.
Gdzie x i y to dwa kierunki dzienne, z działki medycznej. I po odpowiedzi zwykle facet ucina rozmowę. Zwykle faceci też związani z tą dziedziną albo w ogóle nie z tej działki. Nie ma reguły.
Nie księżniczkuję, mam zainteresowania, jestem w miarę ładna (tak mi mówią), a i tak mogę liczyć tylko na #fwb albo olanie. Nie afiszuję się ze swoimi zainteresowaniami, wychodzę też z inicjatywą, staram się być miła, płacę za siebie, a i tak... ech.
#zwiazki #tfwnobf #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: To trafiasz na jakiś patafianów którzy chcą czegoś innego niż związków :/ działka medyczna przecież jest niezwykle interesująca ! (serio ) a dwa pewnie stwierdzają że nie masz czasu i szkoda starań :( bo ciężko mi znaleść inne sensowne wytłumaczenie ;x