Wpis z mikrobloga

Rozmowa redaktora Piaseckiego (P) z posłem Sasinem (S) w radiu ZET:

(P): Panie pośle, to pan tworzył ten projekt?

(S): Tak, wraz z gronem doradcow.

(P): A ja jestem pewny, że stoi za tym ktoś inny.

(S): Nie, to jest ustawa PiSu, której ja przewodziłem.

(P): To ile ten projekt ma artykułów?

(S): A co my teraz quiz robimy? Może mnie pan zapytać o każdy szczegół.

(P): To ile ma artykułów!?

(S): Nie będziemy teraz rozmawiać o czymś nieważnym, o jakichś szczegółach


Kolejny dowód na to, że tak naprawdę nie wiadomo kto stoi za tym projektem.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4: jestem pewien, że jutro, za tydzień, za miesiąc nawet ty będziesz pamiętał, że projekt składa się z 9 rozdziałów i 120 artykułów, współtwórca nie pamięta - LITOŚCI.
  • Odpowiedz
Tak, wraz z gronem doradcow.

(P): A ja jestem pewny, że stoi za tym ktoś inny.

(S): Nie, to jest ustawa PiSu, której ja przewodziłem.


@bombastick: Co ta ma wspólnego z pracą dyplomową tylko Ty raczysz wiedzieć.
  • Odpowiedz
@ediz4: jeśli ktoś przez 12 lat pracy nad ustawą nie potrafi uwzględnić nawet gmin które znajdują się w opracowywanym terenie to chyba mówi samo za siebie prawda?
  • Odpowiedz
@ediz4: jest. Jeśli ktoś przez 12 lat nie potrafi ogarnąć listy gmin które mają być włączone do Wwy, to świadczy o tych "ekspertach" /zresztą zakładanie, że PiS ma jakichkolwiek ekspertów, zakrawa w 2017 r. na śmieszność/

Podkowa Leśna poza metropolią warszawską? Im więcej osób pracuje nad jakimś rozwiązaniem , sprawdza i kontroluje, to okazuje się, że możliwość popełnienia błędu jest jeszcze większa. Podczas przepisywania listy gmin, gdzieś to wypadło i
  • Odpowiedz
@stjimmy:

jest...

Co jest? Spójrz na górę wpisu. Nie oglądałem całego wywiadu i odnoszę się do tego co tu wrzucono.

Jeśli ktoś przez 12 lat nie potrafi ogarnąć listy gmin które mają być włączone do Wwy, to świadczy o tych "ekspertach" /zresztą zakładanie, że PiS ma jakichkolwiek ekspertów, zakrawa w 2017 r. na śmieszność/...

Niekoniecznie. Niektóre projekty lądują w szufladach i czekają na lepsze czasy, w innych zmieniają się założenia
  • Odpowiedz
@ediz4: > ak idziesz na obronę pracy to raczej powinieneś znać z ilu rozdziałów sie ona składa, nawet jeśli zleciłeś jej napisanie komuś innemu

@bombastick: na przyszłość bądź ostrożny w obdzielaniu kogoś epitetem "osioł" i zważ czy bardziej nie pasuje do ciebie samego. Wyskoczyłeś, że to praca grupowa. Ok grupowa. Czy to zwalnia współtwórcę z obowiązku znajomości rozkładu projektu i tak podstawowej wiedzy jak ilość rozdziałów i artykułów.
  • Odpowiedz
@bombastick: Chłopie. Pracę dyplomową pisze jedna osoba. Ten projekt to praca grupowa pod przewodnictwem tego posła. Ile razy mam Ci to powtarzać.

Czy to zwalnia współtwórcę z obowiązku znajomości rozkładu projektu i tak podstawowej wiedzy jak ilość rozdziałów i artykułów...

To jest wiedza zupełnie zbyteczna. Ważniejsza jest treść tego projektu. Bo jak oczywiście wiesz on nie musiał jej wcale pisać.
  • Odpowiedz
Chłopie. Pracę dyplomową pisze jedna osoba.


@ediz4:w założeniu tak ale nie zawsze dlatego nawiązałem akurat do pracy dyplomowej. Jeśli ciężko ci to ogarnąć wyobraż sobie sytuacje gdy grupa inżynierów pracuje nad jakimś projektem. Firmują go swoimi nazwiskami, uważasz, że dopuszczalne jest aby któryś z nich nie wiedział z ilu paneli, części i założeń składa się ich projekt.
  • Odpowiedz
@bombastick:

Nie nie zwalnia tak samo jak nie zwalnia z takiego obowiązku przyszłego magistra nawet jak napisanie pracy zlecił jednej czy nawet grupie osób - TERAZ POJĄŁEŚ wreszcie porównanie czy dalej nie....

Kompletnie kretyńskie porównanie. Jeśli broniący się nie zna budowy swojej pracy to mógł jej nie pisać. Kolejny raz powtórze
TEN PROJEKT BYŁ POD JEGO PRZEWODNICTWEM. ON NIE MUSIAŁ GO PISAĆ
  • Odpowiedz
@bombastick: Praca dyplomowa jednej osoby - Boże widzisz i nie grzmisz.

Praca jednej osoby - Ona ustala jej treść, redaguje i przelewa na papier. Bierze udział w każdym etapie tworzenia pracy.
Praca wielu osób - zależy od podziału pracy. Jedna osoba może ją scalać i wspólnie ustalać treść albo
każda osoba odpowiada za dany rozdział. Każda osoba nie bierze udziału w każdym etapie tworzenia
  • Odpowiedz
Praca dyplomowa jednej osoby


@ediz4: ale tylko przy założeniu ze napisął ja kto inny. to jest nawiązanie do twoich słow ze on tego sam nie pisął i tylko do tego czego nie rozumiesz dzieciaku. chłop powiedział że zna kazdy szczegól i nagle nie wie z ilu czesci sie skąłda no prosze cie. z mojej strony koniec d-------s sie do pracy dyplomowej a to nie sedno tematu.
  • Odpowiedz