Wpis z mikrobloga

Rozmowa redaktora Piaseckiego (P) z posłem Sasinem (S) w radiu ZET:

(P): Panie pośle, to pan tworzył ten projekt?

(S): Tak, wraz z gronem doradcow.

(P): A ja jestem pewny, że stoi za tym ktoś inny.

(S): Nie, to jest ustawa PiSu, której ja przewodziłem.

(P): To ile ten projekt ma artykułów?

(S): A co my teraz quiz robimy? Może mnie pan zapytać o każdy szczegół.

(P): To ile ma artykułów!?

(S): Nie będziemy teraz rozmawiać o czymś nieważnym, o jakichś szczegółach


Kolejny dowód na to, że tak naprawdę nie wiadomo kto stoi za tym projektem.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 56
@ediz4: chłopie przestań mi pier....lić te swoje głodne kawałki, jak idziesz na obronę pracy to raczej powinieneś znać z ilu rozdziałów sie ona składa, nawet jeśli zleciłeś jej napisanie komuś innemu. Skoro Sasin firmuje projekt swoim nazwiskiem wypadałoby wiedzieć z ilu artykułów się projekt składa a nie pieprzyc do kamery tylko to co dostaje w ściągawkach na emaila.
@ediz4: osła to sobie poszukaj wśród swoich najbliższych, zapewne ich nie brakuje. Nadzorował i nie wie pod czym się podpisał no ku...... idź chędożyć logikę gdzie indziej. Nikt go przecież nie pyta co zawierają poszczególne artykuły a jedynie z ilu cześci się składa projekt, 9 rozdziałów 120 artykułów no trudno zapamiętać szczególnie takiemu tytanowi intelektu za jakiego uważa się Sasin.
@bombastick: O logice Ty nigdy nie słyszałeś. I projektu grupowego też nigdy nie robiłeś. Także skończ wypisywać bzdury.

Nikt go przecież nie pyta co zawierają poszczególne artykuły a jedynie z ilu cześci się składa projekt, 9 rozdziałów 120 artykułów no trudno zapamiętać szczególnie takiemu tytanowi intelektu za jakiego uważa się Sasin...

Czyli o rzeczy które nie mają żadnego znaczenia a tym bardzie nie stanowią dowodu że nie pracował nad tym projektem.