Wpis z mikrobloga

Rozmowa redaktora Piaseckiego (P) z posłem Sasinem (S) w radiu ZET:

(P): Panie pośle, to pan tworzył ten projekt?

(S): Tak, wraz z gronem doradcow.

(P): A ja jestem pewny, że stoi za tym ktoś inny.

(S): Nie, to jest ustawa PiSu, której ja przewodziłem.

(P): To ile ten projekt ma artykułów?

(S): A co my teraz quiz robimy? Może mnie pan zapytać o każdy szczegół.

(P): To ile ma artykułów!?

(S): Nie będziemy teraz rozmawiać o czymś nieważnym, o jakichś szczegółach


Kolejny dowód na to, że tak naprawdę nie wiadomo kto stoi za tym projektem.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Praca wielu osób - zależy od podziału pracy. Jedna osoba może ją scalać i wspólnie ustalać treść albo

każda osoba odpowiada za dany rozdział. Każda osoba nie bierze udziału w każdym etapie tworzenia pracy.

lub

jedna osoba kieruje kolejnymi etapami tworzenia pracy ale sama jej nie pisze.


@bombastick: Niestety nie rozumiesz słowa pisanego. Szkoda czasu.
  • Odpowiedz
jedna osoba kieruje kolejnymi etapami tworzenia pracy ale sama jej nie pisze.


@ediz4: i nie wie czym kieruje, i nie wie ile praca ma założeń, rozdziałów i artykułów, to tylko świadczy o kierowniku, Kierownik ten stanie na mównicy sejmowej i będzie przedstawiał prace jako między innymi swoją nie mając pojęcia -BRAWO TY
  • Odpowiedz
@bombastick: przysięgam, że napisałem w swoim życiu wszystkie prace naukowe samodzielnie i ni c---a nie pamiętam ile każda z nich miała rozdziałów. To jest pytanie z d--y, które nie ma niczego wspólnego z merytoryczną wartością tej pracy. Nikogo k---a nie interesuje ile praca naukowa (czy jakaś ustawa) ma rozdziałów, tylko co ona rezprezentuje. Poza clickbaitowymi mediami i wykopkami takimi jak ty
  • Odpowiedz
@ediz4: A ja pisałem już dziesiątki umów. Ba nawet brałem udział w przygotowywaniu jednej ustawy. Nie byłem liderem projektu, a wiesz, że pamiętałem ile ma artykułów? Nawet jakby nie pracował nad wszystkimi elementami to powinien był pamiętać ile ma artykułów, bo ostatni jest przepis o wejściu w życie, a on jako przewodniczący temu projektowi powinien o tym decydować i powinien pamiętać jaki ma numerek.
  • Odpowiedz
@ediz4: Dokładnie tak. To świadczy, że on ten projekt przejrzał sobie dopiero przed wywiadem i on wcale nie jest poselski. Podobnie jak 80 innych projektów, które "składają" posłowie pisu tylko po to, żeby ominąć obligatoryjną ścieżkę konsultacji społecznych. Tak samo było ze zmianą ustawy PIT, tak samo było z opodatkowiem fizów. Zobacz sobie archwialne nagrania z posiedzeń komisji. Posłowie zadają pytania posłowi sprawozdawcy i żartują, że w zasadzie nie wiedzą
  • Odpowiedz