Wpis z mikrobloga

  • 254
Mirki, po 3 miesiącach szukania pracy, w końcu znalazłam, w zawodzie. Dzis, po 2 tygodniach dostaje wypowiedzenie, bez podania przyczyny. 'Bo tak jakos'. Jutro przychodzi jakas dziewczyna. Dodam, że jestem inżynierem budowy z doswiadczeniem, a stanowisko bylo dużo poniżej moich kwalifikacji, za stawke bliska najniższej krajowej. Nawet kazano mi sprzątać kible. Ten nieludzki śmieć powiedział mi, że 'jak tamta się nie sprawdzi, zadzwonimy'. K---a, szczyt bezczelności. W dodatku jutro muszę sie pojawić w pracy. Na szczęście się bardzo źle poczułam i no nie dam rady pójść. echhh. ()Dajcie plusy na pocieszenie. #pracbaza #zalesie #smutnazaba
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lissa: i dalej mnie zastanawia dlaczego ludzie konczą to budownictwo, trudne studia zeby potem dostac 1680 brutto i zeby ktos napluł ci w twarz
Jaka byla twoj a motywacja, bo moj kolega naczytal sie o zarobkach inzynierow budowlanych w dubaju, zapominajac o tym ze to najlepsi z najlepszych z wieloletnim doswiadczeniem
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Klepajro Juz zmęczona jestem szukaniem, chce zagrzac miejsce na dłużej. zawsze trafiam na kretaczy, cwaniakow i wyzyskiwaczy. powoli tracę nadzieje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@infamousrwk
@cibronka
tak serio, mam przerost ambicji, wszystko co idzie w 100% jak chce, traktuje jak porażkę. Nie odnajduje się w systemie, w którym kelnerka zarabia więcej niz inżynier. bez obrazy dla kelnerek. kelnerka tez ciezka praca. no ale wiadomo, o co chodzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@jet po co miałby zgłaszać? na dwa tygodnie wypowiedzenia? wzielam l4, bo nie chce przynosić kawy c-----i, który nie miał jaj, zeby przyznać się do prawdziwego powodu zwolnienia. a tak by the way, kontrola moze sprawdzać, mam zalecenia spacerow, kina i relaksu. jestem poza kontrola ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Lissa jeśli masz to spoko :)
Gość może tak zrobić, żeby się odegrać
Udanego wypoczynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sztilq xD bez przesady. można dobrze zarobić, tylko trzeba mieć farta, zeby nie jeździć w delegacje. to było stanowisko kosztorysanta łamane na inz budowy, a w praktyce sekretarka 'przynieś wynies pozamiataj', jak robisz oferte to nie zglebiaj sie w temat, rób po lebkach, kawe polej, umiesz wnioski do udt wypełniac?chcesz kontrolować wydania magazynu? ale no po co ej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz