Wpis z mikrobloga

  • 254
Mirki, po 3 miesiącach szukania pracy, w końcu znalazłam, w zawodzie. Dzis, po 2 tygodniach dostaje wypowiedzenie, bez podania przyczyny. 'Bo tak jakos'. Jutro przychodzi jakas dziewczyna. Dodam, że jestem inżynierem budowy z doswiadczeniem, a stanowisko bylo dużo poniżej moich kwalifikacji, za stawke bliska najniższej krajowej. Nawet kazano mi sprzątać kible. Ten nieludzki śmieć powiedział mi, że 'jak tamta się nie sprawdzi, zadzwonimy'. #!$%@?, szczyt bezczelności. W dodatku jutro muszę sie pojawić w pracy. Na szczęście się bardzo źle poczułam i no nie dam rady pójść. echhh. ()Dajcie plusy na pocieszenie. #pracbaza #zalesie #smutnazaba
  • 75
  • Odpowiedz
@Lissa: Też jestem po inżynierii środowiska, specjalizacja wod-kan ;) Znalazłam pracę w biurze projektowym zajmującym się sieciami i przyłączami gazowymi - nadal w branży, chociaż nie do końca o tym marzyłam :) Przyjmując mnie do pracy usłyszałam od szefa że dużo dał mi 3 miesięczny staż w innym biurze projektowym. Wiem, że kasa z UP na staż jest beznadziejna (ja sobie dorabiałam na kelnerce dodatkowo), ale może spróbuj w ten sposób?
  • Odpowiedz
@Lissa i co kogo obchodzą twoje leki? Nagle zachorowałaś bardziej niż dotychczas jak na zawołanie? Nie. Jesteś kolejną kombinatorką wyłudzającą L4. Chociaż tyle dobrego, że twój pracodawca sam na to zasłużył.
  • Odpowiedz
@Lissa niestety w Lublinie jest lipa z pracą w budowlance. Ja rok temu zatrudniłem się jako majster budowy w firmie podwykonawczej od żelbetów na biurowcu przy ul. Spokojnej (jak jesteś w Lublina pewnie kojarzysz). Na miejscu okazało się, że kierownikiem robót jest mój pracodawca, który pojawia się raz w tygodniu wypłacić zaliczki, więc tak na prawdę te obowiązki spadły na mnie. Zatrudnił mi do pomocy koleżankę na stanowisko inżyniera budowy, która na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pantokrator tak #!$%@?, zalamalo mnie potraktowanie mnie jak smiecia. zrezta chyba nie jesteś z komisji, żebym musiała Ci sie tłumaczyć? jesteś prawym obywatelem, tylko się nie zesraj przy tym. pilnuj własnej dupy, a przestan sie czepiać innych
  • Odpowiedz
@Lissa: okradasz innych, cwaniaro i masz jeszcze pretensje, że komuś się to nie podoba?

pilnuj własnej dupy, a przestan sie czepiać innych

To nawet nie ma sensu, skoro jestem prawym obywatelem, wyłudzaczko świadczeń. Ty lepiej zacznij "pilnować własnej dupy", to może zrozumiesz, jakim dno moralne sobą reprezentujesz.

Oczywiście przez pierwsze 33 dni to pracodawca pokrywa koszty twojej "ciężkiej choroby", a dopiero potem ZUS, ale z takim nastawieniem na bank uda ci
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Pantokrator Zamierzam skrócić okres l4, jeśli znajdę wcześniej pracę. nie jestem z tych, co zachodzą w ciążę, zeby zaszkodzić pracodawcy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Pantokrator chce, żeby mi zapłacił to, co mi się należy. Nie muszę chyba dodawać, ze tej części 'spod stołu' nie dostane w ogole? to ma być ok?
  • Odpowiedz