Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowypasek, dwudziesty lvl skończyłam już dobrych kilka lat temu.
Chciałabym podzielić się swoim problemem, a mianowicie: coś się...coś się popsuło i nie potrafię kochać. Nigdy nie byłam zakochana, nie mam pojęcia jak to się odczuwa. Mam jakieś tam związki na koncie, ale oczywiście nic dobrego z tego nie wyszło bo uczucie było jednostronne. W moim przypadku wygląda to tak: poznawanie-zauroczenie-znudzenie. Zawsze ten sam schemat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z zazdrością spoglądam na #rozowepaski które wpatrzone są w swoich partnerów i planują z nimi przyszłość. Obawiam się, że to nie jest kwestia szczęścia, a raczej jego braku, że nie trafiłam na odpowiednią osobę tylko coś ze mną jest nie tak. Poznaję różnych, niektórych naprawdę świetnych facetów i wciąż nic. Bardzo miło wspominam swoją relację z kumplem #friendswithbenefits, odpowiadał mi taki układ, ale to nie jest opcja na dłuższy czas.
Właśnie niedawno pojawił się na mirko wpis jakiegoś niebieskiego, że wysyła swojej kobiecie list z wyznaniami i w komentarzach mirabelki zachwycają się pomysłem i piszą jaki to z niego świetny facet. Poczułam się źle, bo mnie taki gest byłby obojętny, nie doceniam romantycznych rzeczy.
Nie wiem co robić. Nie chcę zostać zimną,wredną starą panną...ale w sumie w roli żony też się nie widzę (,)
#seks #zwiazki #problem #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem #rozowypasek, dwudziesty lvl...

źródło: comment_qjMzxvP3axMX1Ct6vmifW3g0BlBLTXEP.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Nie wiem co robić. Nie chcę zostać zimną,wredną starą panną...ale w sumie w roli żony też się nie widzę


@AnonimoweMirkoWyznania: ale jest wiecej mozliwosci przeciez.
Mozesz byc szczesliwa i spelniona kobieta niezwiazana z mezczyzna.
Musisz tylko znalezc jakis cel w zyciu - wbrew pozorom nie jest jedynym przeznaczeniem kobiety wyjsc za maz i rodzic dzieci :)

Poczułam się źle, bo mnie taki gest byłby obojętny, nie doceniam romantycznych rzeczy.

wiele osob
  • Odpowiedz