Wpis z mikrobloga

Wołam plusujących wczorajszy wpis o speeddating w #usa.

Ogólnie jestem bardzo pozytywanie zaskoczony. Wolę takie imprezy niż Tinder, bo masz okazję spotkać na żywo 25+ dziewczyn w jeden wieczór i poznać ich osobowość. Jedne nie dadzą dojść ci do głosu, inne tak nieśmiałe że nawet nie zadadzą Ci jednego pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim celem było wzięcie 5 numerów i zabranie jednej do siebie.

Dziewczyny. Jeśli lubisz egzotykę i różnorodność, #usa to miejsce dla Ciebie. Na imprezie były wysokie, szczupłe 185+ blondynki, filigranowe latynoski, mulatki, mix latynosek i białych, azjatki, murzynki, hinduski, Europejki które przeprowadziły się do Stanów i nikogo nie znają w mieście, typowe amerykańskie dziewczyny z sąsiedztwa itd czyli cały przekrój społeczny.

Przed wyjściem spodziewałem się, że 60% to będą murzynki lub otyłe a tym czasem było może 4 murzynki i 3 otyłe.

Impreza. Było 30 dziewczyn i 20 facetów. Rozpietosć wieku 21 - 30+. Od studentek do korpo bitches. Połowa dziewczyn była bardzo atrakcyjna. Nie wiem, czy powodem pojawienia się tylu atrakcyjnych #rozowepaski było to, że za dwa tygodnie są Waltentynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taktyka. Ubierz się odpowiednio. Nie przychodź w czarnym rozciągnietym swetrze spod którego wystaje biały T-shirt. Ja #!$%@?ę... Dziewczyny które tu przyszły spędziły godzinę na szpachlowaniu i godzinę na dobieraniu ciuchów.

Po wejściu do baru, idź natychmiast porozmawiać z randomową laską o pogodzie. Chodzi o to, żeby wszystkie przybywające dziewczyny w barze widziały Cię rozmawiającego z inną dziewczyna a nie stojącego w rogu i sączącego piwo jak reszta stulejów. Laska jest sama przy barze, a więc prawdopodobnie przyszła sama, będzie Ci wdzięczna, że z kimś rozmawia.

Dano nam karteczki gdzie zapisywałeś numer i imię dziewczyny. Jeśli ona zapisała Ciebie, ogranizatorzy mieli to połączyć w pary i wysłać Ci email. Ustawiono nas w rzędzie, dziewczyny na przeciw facetów i rozmowy trwały 4 minuty po czym przechodziłeś do następnej dziewczyny.

Sam oceniam się na 5/10 ale dzięki konwersacji i ubiorowi dobijam do 7/10. Skąd wiesz, że idzie dobrze? Nagle okazuję się, że połowa dziewczyn miała polskie korzenie lub znała kogoś z Polski. [Moja babcie gotowała mi pierogi i gołąbki! Pierogi i gołąbki to jedyne słowa jakie znam po polsku!] Laski łapią Cię za ramię, poprawaiją sobie włosy, opowiadają jak to nie lubią gotować.

Pytania. Przygotuj się. Pytam się n-laski, jakie miałaś najbardziej interesujące pytanie? Żadne. Stulejki lecą: Skąd jesteś? Gdzie pracujesz? Co robisz w wolnym czasie? Opowiedz coś o sobie. Ja #!$%@?ę. Bądź atrakcyjną laską, rozmawiaj z 20 stulejami pod rząd, którzy zadają takie same pytania [rzyg]

Zacznij od komplementu. Laski od skończenia 15 roku życia oceniane są przez społeczeństwo przez to jak wyglądają, a najwięcej atencji dostają ładne i atrakcyjne.

[Ona] Część. Wiesz, jestem tu pierwszy raz. Nigdy nie byłam na takiej imprezie [nie, no nie byłaś, wierze Ci, koleżanka Cię zmusiła, nie szukasz również bolca]
[Ja] Cześć. Ładnie dziś wygladasz. [ona promienieje]
[Ona] Blalalalala. Skąd jesteś?
[Ja] Stąd.
[Ona] Niemożliwe, masz akcent!
[Ja] Nie no, żartuję. Z Europy. Jeśli zawsze chciałaś chłopaka z akcentem, jestem twoim jedynym wyborem.
[Ona] [śmieje się] No zobaczymy.
[Ja] Jakie miałaś najbardziej interesujące pytanie?
[Ona] Same nudne. Skąd jesteś? Gdzie pracujesz? Co robisz w wolnym czasie?
[Ja] Co było najbardziej szalone co zrobiłaś w ostatnim roku?
[Ona] Blalalalala. A Ty co zrobiłeś najbardziej szalonego?

Problemy. Jeśli chcesz wziąć 5 numerów od atrakcyjncych dziewczyn, będą fochy. Wziąłeś numer od jednej, potem rozmawiasz z inną, a ona wkłada Ci dłoń we włosy, dotyka twojej twarzy lub wiesza się na tobie. Potem okazuje się, że pierwsza i trzecia przyszły razem. Laska która planowałeś zabrać do siebie, strzela focha, bo inne przychodziły zagadywać. Czy to moja wina, że jestem atrakcyjny? Laski przychodzą w parach, nie masz skrzydłowego, który porozmawia z jej koleżannką, laska nie wyjdzie z Tobą i nie zostawi koleżanki.

Psychika. Jeśli jesteś mocna stuleją uważaj na swoją psychikę. Na przykład, na imprezie była 30 letnia laska, która wygladała jak modelka. Nordycka uroda, 190 cm na obcasie, krótkie blond włosy, dobrze ubrana. Laska spóźniła się na imprezę, więc nie zauważyłem jej. Kiedy stanąłem przed nią, odruchowo obejrzałem ją sobie od stóp do głowy, musiałem mieć ciekawy wyraz twarzy. Okazało się, że jest pielęgniarką, a jest tak samotna, że w grudniu sama poleciała na wycieczkę na Islandię. Ostatnia laska którą byś widział na ulicy i spodziewał się, że nie ma faceta. Ja byłem pewnie piątym z którym ona rozmawiała. Kolejny po mnie był taki kuc stulej w koszuli w kratę. Laska pojrzała na niego. Pomyślała, odwróciła się do baru i zamówiła sobie drinka i go piła a stulej stał sam przez 5 minut, patrzył przed siebie, oczy mu się szkliły, aż mi się go żał zrobiło.

Jeśli podobał Ci się wpis, obserwuj #podrywajzwygrywem. Od czasu do czasu wrzucę jakieś historyjki z #usa

No to z fartem
  • 67