Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mozna znaleźć normalnego chlopaka, faceta? Mądrego, ułożonego, z porządnej rodziny albo nawet jesli jego rodzina ma jakies defekty, to sam wyszedł na ludzi? Takiego ktory ma zasady, #!$%@? go moralnosc, empatia, zyczliwosc. Ktory sie nie masturbuje ( "haha kazdy sie masturbuje" - nie sadze..), co bylby wierny, kochany.... Normalny. Istnieja tacy faceci jeszcze? Nie jestem zwolenniczka teori ze lobuz kocha bardziej. Chcialabym po prostu trafic na fajnego faceta. Chyba nigdy nie trafie na moj ideal...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 198
  • Odpowiedz
@xXProLiteXx: chyba jej chodzi o to ze lepiej zeby z nią seks uprawial, a nie masturbowal sie po kątach. Nie wiem co to ma do pewności siebie, ale jak sie facet masturbuje do innej, to potem jego dziewczyna seksu nie ma. Troche samolubne.
  • Odpowiedz
opka: opka
@mudzahedin to badanie raczej pokazuje, że brak współżycia seksualnego powoduje raka a nie brak masturbacji. Oczywiście masturbacje tez można pod to podciągnąć, ale nie jest to żadnym argumenetem dla mnie. Skoro facet ma swoją kobietę, uprawiają seks, to po co masturbacja...

@Movet, podajesz taki argument, żeby sobie usprawiedliwić własną masturbacje...ale to tylko moja opinia.
Seks nie jest obrzydliwy.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz