Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mozna znaleźć normalnego chlopaka, faceta? Mądrego, ułożonego, z porządnej rodziny albo nawet jesli jego rodzina ma jakies defekty, to sam wyszedł na ludzi? Takiego ktory ma zasady, #!$%@? go moralnosc, empatia, zyczliwosc. Ktory sie nie masturbuje ( "haha kazdy sie masturbuje" - nie sadze..), co bylby wierny, kochany.... Normalny. Istnieja tacy faceci jeszcze? Nie jestem zwolenniczka teori ze lobuz kocha bardziej. Chcialabym po prostu trafic na fajnego faceta. Chyba nigdy nie trafie na moj ideal...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 198
  • Odpowiedz
RudaAzjatka: Powodzenia. Ja od 30 lat szukam takiej kobiety, a trafiają mi się tylko słodkie idiotki, które myślą ciągle o zabawie i baletach albo żerujące materialistki, które nie dają niczego od siebie, a tylko wymagają coraz więcej.

Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz
@mudzahedin: Ja prdl co za bzdury. Sperma fermentuje w komórki rakowe? Ja np. #nofap od 2006 r. (teraz lvl 28) i wiesz co? I nic, na raka nie umarłem. Przecież, do cholery, są polucje xD Poza tym nasienie niewydalone (np. długi czas bez polucji) przenika do układu moczowego i jest wydalany razem z moczem.

Facet może się nie masturbować, czego jestem najlepszym dowodem. A jeśli sądzicie, że to
  • Odpowiedz
Poza tym nasienie niewydalone (np. długi czas bez polucji) przenika do układu moczowego i jest wydalany razem z moczem.


@Amucat: no tak, tak, oczywiście. Facet wtedy też osiąga orgazm, a rak prostaty jest dziedziczny :(
  • Odpowiedz
@mudzahedin: Nie, nie osiąga. Piszesz bzdury. Daj jakiś link do tych rzekomych badań, że katoliccy zakonnicy masowo chorują na raka prostaty xD Bo ja też mogę wymyślić dowolną bzdurę i napisać, że tak mówią badania. Tak samo "poczytaj jak działa wydalanie nasienie" - czytałem i napisałem, jak działa. Dokładnie tak, jak napisałem. Nie kompromituj się i nie "udowadniaj naukowo", że tylko Twój styl życia jest dobry.
  • Odpowiedz
@Amucat: Poza tym, na wielu stronach czy to medycznych, czy poradnikowych, są tam opisywane korzyści dla zdrowia, gdy facet ejakuluje. Myślisz, że dlaczego wspominają o zmniejszeniu ryzyka raka prostaty? Dla celów farmaceutycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Jak odpowiada Ci taki styl życia to spoko, cieszę się. Nikt Ci go na siłę nie chce zmieniać.
  • Odpowiedz
@mudzahedin: "ZMNIEJSZENIE RYZYKA" =/= "INACZEJ NA 80% BĘDZIESZ MIAŁ NOWOTWÓR". Rozumiem, że z tymi "ojcami Salezjanami" kłamałeś, bo tu nie ma na ten temat ani słowa? Ani tym bardziej o tych o 80%. Poza tym te badania nie dotyczą porównania facetów, którzy w ogóle są abstynentami i tych, którzy ejakulują regularnie, tylko tych, którzy robią to częściej i rzadziej. Zresztą nie wiadomo, jaki był w tym wypadku wpływ innych czynników.
  • Odpowiedz
@mudzahedin: No to chociaż link do nich, błagam... Jakiś dowód, że ktoś poważny ośmielił się postawić tezę, że w grupie 100 mężczyzn, którzy się nie masturbują, 80 zachoruje na raka prostaty. Statystyka porównywalna chyba tylko z Czarnobylem.
  • Odpowiedz