Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mozna znaleźć normalnego chlopaka, faceta? Mądrego, ułożonego, z porządnej rodziny albo nawet jesli jego rodzina ma jakies defekty, to sam wyszedł na ludzi? Takiego ktory ma zasady, #!$%@? go moralnosc, empatia, zyczliwosc. Ktory sie nie masturbuje ( "haha kazdy sie masturbuje" - nie sadze..), co bylby wierny, kochany.... Normalny. Istnieja tacy faceci jeszcze? Nie jestem zwolenniczka teori ze lobuz kocha bardziej. Chcialabym po prostu trafic na fajnego faceta. Chyba nigdy nie trafie na moj ideal...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 198
  • Odpowiedz
AnalogowaPani: Jestem Op-em ale stracilam numerek ;/

Powiem wam tak, wychodzi na to, ze jestem dziwną dziewczyną z mega wygorowanymi oczekiwaniamy wobec mezczyzny. A wymagam naprawde niewiele. Sama mam duzo do zaoferowania mezczyznie. Nie jestem typem ksieżniczki. Ale nie musze ogolowi tego przedstawiac. Smieszą mnie dziewczyny, ktore mi pisza, ze facet musi sie masturbowac! I to normalne! Bo inaczej zdradzi! xD jestescie w zwiazku w ktorym facet sie zadowala, ok, nic
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz sobie nie sądzić, ale każdy trzepie, a jeśli jest to dla Ciebie coś nie normalnego, nie akceptowalnego to z całego serca nie życzę Ci takiego faceta jakiego pragniesz, nie zasługujesz
Btw. słaba zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bez masturbacji to będzie ciężko na wykopie pytać :D

Sprawdzałaś na uczelniach, na siłowniach, na nauce tańca, kursie hiszpańskiego, w kółku wędkarskim? Po prostu idź tam gdzie ludzie rozwijają jakąś pasję, wtedy nie walą gruchy i mają poukładane w głowie.
  • Odpowiedz
@mudzahedin: Za parę lat Ci przejdzie. Zorientujesz się, że przy tych wymaganiach to ze świecą szukać a potem olaboga już 29 wiosen na karku! już zawsze będę sama! adoptuję kota! itympodobne. Poza tym sprawiasz wrażenie osobnika z kijem w d. i nosem zadartym aż na plecy więc o czym tu gadać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z masturbacją to jest tak, że ona jest naturalna i zdrowa. Kiedyś było badanie wśród ojców (bodajże) Salezjanów, a samo badanie dotyczyło abstynencji od masturbacji. Były to badania podłużne i po kilku latach okazało się, że 80% z nich ma raka prostaty. Wiesz dlaczego? Bo prostata jest jednym z organów, które same się nie opróżniają. I wyobraź sobie teraz, że taką spermę zamykasz w słoiku na okres, powiedzmy, 2
  • Odpowiedz
opka: Jestem Op-em ale stracilam numerek ;/

Powiem wam tak, wychodzi na to, ze jestem dziwną dziewczyną z mega wygorowanymi oczekiwaniamy wobec mezczyzny. A wymagam naprawde niewiele. Sama mam duzo do zaoferowania mezczyznie. Nie jestem typem ksieżniczki. Ale nie musze ogolowi tego przedstawiac. Smieszą mnie dziewczyny, ktore mi pisza, ze facet musi sie masturbowac! I to normalne! Bo inaczej zdradzi! xD jestescie w zwiazku w ktorym facet sie zadowala, ok, nic
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania Opie, rakłem. Jak facet sie nie masturbuje to często oznacza, że nie ma takich potrzeb, a więc nie oczekuj seksu w dużych ilościach. Może i się rozbudzi, ale, argument, że to jest obrzydliwe, jest inwalidą. Obrzydliwe jest to, że kobiety robią kupę czy miesiaczkują, puszczają mleko z cycków itd.Dla mężczyzn to jest zwykłą sprawa. I jak niby masturbacja ma być obrzydliwa, a seks nie? A co do grup Kościelnych, fanatycy
  • Odpowiedz
#!$%@?ęże: Z moim kochamy się codziennie więc nie potrzebuje się masturbować. Jak będziesz miała fochy (albo mocno bolący okres) to wiadomo że pewnie będzie chciał sobie ulżyć by nie trzymać w sobie napięcia.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
opka: Opka

Widać nie wszyscy sie masturbują, nie robie tego ja i paru facetow tez sie do tego przyznało. To moj "ideal" ale wiadomo, ze kazdy ma swoje wady itd. Ale z tego co mowicie albo zostane starą panna, jesli tej masturbacji nie zaakceptuje, albo bede zmuszona to akceptowania tego, ze moj mezczyzna musi sobie zrobic sam dobrze bo normalnie nie wytrzyma... Jeszcze jak jestem w stanie zrozumiec facetow co sa
  • Odpowiedz