Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mozna znaleźć normalnego chlopaka, faceta? Mądrego, ułożonego, z porządnej rodziny albo nawet jesli jego rodzina ma jakies defekty, to sam wyszedł na ludzi? Takiego ktory ma zasady, #!$%@? go moralnosc, empatia, zyczliwosc. Ktory sie nie masturbuje ( "haha kazdy sie masturbuje" - nie sadze..), co bylby wierny, kochany.... Normalny. Istnieja tacy faceci jeszcze? Nie jestem zwolenniczka teori ze lobuz kocha bardziej. Chcialabym po prostu trafic na fajnego faceta. Chyba nigdy nie trafie na moj ideal...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 198
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o to, żeby sobie nie dogadzał kiedy jest w związku, to jak dla mnie spoko i jest to dla mnie zrozumiałe. Gorzej jeśli Twoim wymaganiem jest, żeby wcale tego nie robił, nawet będąc sam - to raczej będzie o to trudno.
A będąc w związku fajniej jeśli można razem coś podziałać, przecież to zupełnie co innego niż samemu, nie wiem o co ten hurr durr. ;-)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz zbyt wysokie wymagania, tacy są już żonaci/zajęci albo masz istotne wady, które Cię eliminują z ich wymagań. Wolnego doskonałemu facetowi wolno wybrzydzać bez ograniczeń. No chyba że jesteś księżniczką 10/10 która robi karierę a nie jakąś gównopracę po studiach za mniej niż 2000 na rękę bez perspektyw bo wtedy sam wygląd to za mało.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość was czepiła się tej masturbacji jakby nie wiadomo o co chodziło. Pewnie połowa z wypowiadających po za swoją "i ręką" nie ma żadnego doświadczenia w tej sferze. Nie można generalizować wszystkich i wrzucać do jednego worka. Każdy do tego ma inne podejście dla jednych masturbacja to coś złego niczym zdrada a dla innej pary będzie to fajne urozmaicenie swoich igraszek. Chyba najważniejsze aby będąc parą po prostu o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla jasności, obrzydliwy jest sam fakt masturbacji, tak? Np jeśli facet wyjedzie w delegacje 2 tygodniową i podczas wyjazdu będzie chciał się zaspokoić myśląc o Tobie, to również obrzydliwe?
  • Odpowiedz
Gdzie mozna znaleźć normalnego chlopaka, faceta? Mądrego, ułożonego, z porządnej rodziny albo nawet jesli jego rodzina ma jakies defekty, to sam wyszedł na ludzi? Takiego ktory ma zasady, #!$%@? go moralnosc, empatia, zyczliwosc. Ktory sie nie masturbuje ( "haha kazdy sie masturbuje" - nie sadze..), co bylby wierny, kochany.... Normalny. Istnieja tacy faceci jeszcze?


@AnonimoweMirkoWyznania:

Widzisz, ja mam podobny problem, tyle że w drugą stronę - nie mogę znaleźć normalnej
  • Odpowiedz
Cała masa ich jest tutaj.


@TaoHosts: tu nie ma fajnych wolnych facetów, tacy są szczęśliwi i nie potrzebują wykopu aby się żalić swoją stuleją, oni jak będą chcieli to dostaną dowolną laskę.
  • Odpowiedz
@rbk17: Ale dlaczego zakładasz, że wykop jest tylko od żalenia się?

I nie każdy jest szczęśliwy.

Trafienie na kobietę, która warta jest noszenia na rękach graniczy z cudem w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja całe życie byłem normalny - laski, z którymi się spotykałem odchodziły do tych "fajniejszych" bo umie grać na gitarze, bo umie się bić, bo to, tamto, sramto. Teraz mam 39 lat i nadal przegrywam w konkurencji z takimi - a każda moja była jest teraz rozwódką z dzieciorami. Laski nie myślą głową tylko pierwotnymi instynktami "Oooo - ten to mi obroni jaskinię i potomstwo" a w efekcie zostaje
  • Odpowiedz