Wpis z mikrobloga

@Yahto: bez jaj co z niektórymi ludźmi jest nie tak. Przecież bycie papugą w dzisiejszych czasach nie oznacza wysokiej pozycji. Takie przekonanie to pozostałość po PRLu kiedy dla rodziców takiego delikwenta prawnik to była elita. Całe życie rodzice wmawiali mu jak to będzie KIMS jak zostanie prawnikiem. Niestety czasy się zmieniają. Prawnicy nawet nie zarabiają wiele, jeśli nie mają własnej kancelarii.
@damianooo5: zgadzam się z tym że ten zawód uległ pauperyzacji ale widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Na całym świecie młodzi prawnicy zarabiają mniej niż w złotych latach 90 i wcześniejszych. A jeśli tobie się wydaje że prawnik był "kimś" tylko w PRL, to nie wiem co ci odpowiedzieć. Poza tym ta "papuga"... siedziałeś na ławie oskarżonych co?
@poszetka: ale ja nie mówię o zostaniu milionerem z jachtem po założeniu kancelarii. Wystarczy być dobrym adwokatem z kancelarią i po roku można już wyciągać na czysto 10 tys miesięcznie zatrudniając świeżych adwokacików za 2 tys msc :P
@pieknyibogaty: niesamowite jest to że czułem że tym tekstem o pasji cię #!$%@?ę :)
To dodam więcej. Żyjąc pasją wszystkie okoliczności życiowe układają się na naszą korzyść. Wtedy nie dosyć że zarabiamy pieniądze to jeszcze robimy to co kochamy :)