Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostałem zaproszony na spotkanie klasowe po x latach. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to, że jest to klasa w której byłem prześladowany przez kilka osób. Było kilka osób które się w to nie włączały ale nie było prawie nikogo kto stanął by po mojej stronie. Prześladujący to byli w większości osoby takie gwiazdy szkolne. Wszyscy ich znali. Wierzcie mi lub nie ale dość mocno wpłynęło to na moje późniejsze decyzje i tym samym życie. I teraz zastanawiam się czy iść na to spotkanie czy nie. Jeśli nie pójdę to tak jakby dalej przed nimi uciekam a jeśli pójdę to kto wie, może będą "wspominać stare czasy". Nie ma tam właściwie nikogo z kim chciałbym rozmawiać a nie chcę też wyjść na tchórza. Co byście zrobili? #szkola #gimbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 108
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz, czasami jak są takie spotkania to się po prostu zaprasza wszystkich z klasy i większość ludzi pewnie już nie pamięta kto komu dokuczał itp. Nie wiem ile lat minęło od Twojej szkoły, ale prawdopodobnie większość z tych ludzi już nawet nie pamięta, że byłeś klasową ofiarą. Możliwe też, że to co dla Ciebie było gnojeniem, dla nich było żartami i nawet nie zdają sobie sprawy, że ciągle to przeżywasz.
RadcadoE: Jak się mocno porobią to akcje z przeszłości związane ze szkalowaniem Twojej osoby staną się tematem drwin i gadek. Będziesz się #!$%@?ł na ich hihy hahy, a przy tym tylko udawał że to tylko stare czasy, skoro miało to na Ciebie taki wpływ. Tyle bez nich wytrzymałeś to jeszcze wytrzymasz ;)

Zaakceptował: Asterling

OP: Dlaczego to weszło w gorące (_ )

@WiszWiKenTernBakTajm: ani przegryw ani wygryw :). Normalny człowiek
@@PurpleHaze: bo tak działa. Jak takie rzeczy dzieją się w dzieciństwie to później to siedzi w człowieku. A przynajmniej tak to wygląda w moim przypadku. Nie przechodziłem też jakiejś terapii
@ZasilaczKomputerowy: nie no bez jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PokeFapper: nie miałem tego