Wpis z mikrobloga

Zrobię coś czego tutaj się nie robi... A mianowicie nie będę narzekał na własne życie...
Mirki mam 31 lat, pracę w której się nie przemęczam ( 5 00 - 13 00) z perspektywą emerytury już za 15 lat. Dwa mieszkania kupione za gotówkę, w planach trzecie. W życiu robię to co lubię. Ludzie mnie szanują.
Laski jeszcze lecą na mnie, bo dbam o swoje ciało, nie ćpam, nie wyglądam jak troglodyta.
Chodzę na siłownie, saunę, #!$%@? drogie witaminy. Mam hajsu na koncie, że dwa lata nie musiałbym pracować.
Ale #!$%@? pracuje od 18 roku życia, nie studiowałem gówno kierunków.
Aha i mieszkam w Polsce, tej w której nikomu nic się nie udaje.
A Wy nadal narzekajcie na swoje #!$%@? życie.
Pozdro.
P.S Czekam na fale gównokomentarzy pOLAKÓW (w głowie mem z małpą)
#chwalesie #dobrezycie
  • 246
  • Odpowiedz
@goly8622 mów sobie co chcesz, moje studia były magia świąt przez 5lat i nikt mi tych wspomnień nie zabierze, ani nie wymieniłbym ich na mieszkanie :) studiowałem techniczny kierunek, mam mgr inż. przed nazwiskiem, więc zaliczyłem edukacyjna cześć życia całkiem w porządku. Do tego studia pomagają w ogólnym życiu i podejściu do ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro musisz się chwalić życiem, to musisz mieć jakiś kompleks.
  • Odpowiedz
@goly8622: Inwestycja w mieszkanie w malej miejscowości to troche ryzykowna sprawa. Lada chwila może być niewiele warte. Niemal wszystkie miasta, poza największymi sie wyludniaja. Poza tym padnie jedna wieksza firma i jest klops. Nawet jak Ty będziesz tam mieszkać, to już niekoniecznie Twoje dzieci beda chcialy jak podrosna.
  • Odpowiedz
Ja pracowałem w LG w dziale finansowym i o panie, tam jest wyścig, co prawda mniejszy niż w takim EYu czy Deolicie, ale kilkarazy wiekszy #!$%@? i walka o targety niz mial kolega w dziale IT w jakimś Procterze.


@invtraveler: In asino eras, stercore vidisti

  • Odpowiedz