Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Kumple.
Mam do was pytanie. Za jakiś czas kończy mi się okres próbny w pracy, więc podejrzewam że trzeba będzie przynegocjowac warunki.
Sam osobiście jeszcze tego nie robiłem. Macie sprawdzone scenariusze ? Czytałem o 30-15% stawki ale czy to jest dobre podejście ? Jakie metody skutkowały u was ? Luźne pytanie.
Dodam, że teraz ostatni semestr magistra. Doświadczenie mam, pracuje w związku z kierunkiem studiów. Środowisko systemów informacyjnych i Project menagmentu.
#trojmiasto HERE
#korposwiat #praca #pracbaza #pytanie #pm #si #it #pracujzwykopem
  • 2
@perezque: Jak korpoświat to bym raczej nie liczył na szczególne możliwości renegocjacji, o ile wcześniej ci o tym nie wspominali lub jeśli jesteś ultra-wymiataczem z >5 lat expa
@perezque: jaki okres próbny? W korpo się często podpisuje umowę na miesiąc lub 3 miesięczny okres próbny i jak się okaże, że dajesz radę to przedłużają i dostajesz normalną umowę.
Nie ma to nic wspólnego z negocjowaniem, dostałeś tylko okres próbny, zakładam że pełnopłatny, żebyś się sprawdził.
W grę wchodzi renegocjacja jak się okazało, że byłeś zatrudniony jako junior, a możesz wykonywać obowiązki normalnego pracownika.