Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie czy karma wraca?
Po pięciu latach wspaniałego związku, po oświadczynach, kilka miesięcy przed ślubem odeszła ode mnie dziewczyna. Po czasie okazało się, że pojawił się bolec na boku. Oczywiście bolało mnie to niesamowicie, ciężko mi było się pozbierać, ale jakoś dałem radę i powoli staram się funkcjonować dalej. Nawet wybaczyłem byłej dziewczynie te wszystkie krzywdy jakie mi wyrządziła. Jednak jedna rzecz nadal mnie boli i mnie zastanawia. Jak tak można być wrednym, bezczelnym i chamskim (mowa o niej) ? Teraz ona traktuje mnie jak powietrze (a to bardziej ja powinienem). Udaje, że mnie nie zna, nawet głupich życzeń nie potrafi złożyć ani odpowiedzieć cześć na ulicy, a już tym bardziej pogadać normalnie. I jeszcze bezczelnie potrafi się śmiać w oczy idąc ze swoim nowym chłoptasiem. Tak mnie po prostu to zastanawia jak to się dzieje w kogoś głowie....kiedyś ciągły kontakt, bez wiadomości na sen nie potrafiła zasnąć, dosłownie nierozłączni....i tak nagle trach stałem się osobą obcą, jakby te pięć lat w ogóle nic nie znaczyło...To jest naprawdę dziwne jak logika kobiet działa. Ja osobiście nie potrafiłbym traktować osoby z którą tak się było blisko przez taki szmat czasu. I w tym momencie chciałbym tak po prostu, aby karma wróciła i ona poczuła jak to być zrównany z błotem....żeby sprawiedliwość istniała...ehh..
#zwiazki #zdrada #bolecnaboku #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #karma

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 19
Skoro pragniesz zemsty to raczej jej do końca nie wybaczyłeś. Trik polega na tym, żeby stało ci się kompletnie obojętne co się z nią dzieje. Akurat wiem co piszę, bo byłam w podobnej sytuacji... Nie wiem ile dokładnie minęło, ale musisz olać to, że nie odpowiada na cześć, albo życzenia. Po co w ogóle spodziewać się jakichś reakcji od osoby, która nie miała do ciebie totalnie szacunku? Ona zapewne wie, że cię
Red: Mechanizm obronny. Jakby traktowała Cię (dalej?) jak normalną osobę, dużo trudniej byłoby jej żyć z tym, że #!$%@?ła Ci świństwo.

Ty też lepiej już nie zaprzątaj sobie nią głowy. Tak, jest spora szansa, że jej się coś #!$%@?. Ale nie przez magiczną "karmę". Jak ktoś zdradza i wiąże się z kimś, kto posuwał czyjąś inną laskę, to serio - jakie to ma szanse na wspaniały, udany związek? Niech jej latka
I w tym momencie chciałbym tak po prostu, aby karma wróciła i ona poczuła jak to być zrównany z błotem....żeby sprawiedliwość istniała...ehh..


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli to moment, w którym powinieneś znaleźć super dziewczynę i być nieziemsko szczęśliwy. Nic nie zaboli Twojej eks bardziej niż widok Twojej uśmiechniętej twarzy i Twego ramienia oplecionego o równie jak Ty uśmiechniętą niewiastę. Powodzenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety tak to jest jakoś skonstruowane, że gdybyś ty zrobił taki numer to mogłaby ci zarzucić tchórzostwo, zaś z jakiejś przyczyny bardzo słabe jest w naszej kulturze pojęcie tchórzostwa kobiet. Bo ona po prostu stchórzyła jeśli jest tak jak piszesz. Nie wymaga się od nich żeby odważnie potrafiły postawić kawę na ławę, a jeśli nie to zyskują piętno dupy wołowej. Odwaga to ma być atrybut męski, kobieta jest z jej
Nad tym samym się zastanawiałem kiedyś, bo mam identycznie. Dla niej nie ma żadnej przeszłości z tobą, w jej głowie była z tobą cały czas nieszczęśliwa i dlatego znalazła bolca, musi sobie to wytłumaczyć bo ma za mało zwojów w mózgu. Wasz związek nigdy nie istniał, tylko ty go wspominasz jako przeżyte lata życia.
Karma istnieje! Kwestia czasu :)


@stawash: buahaha... #logikarozowychpaskow motzno. Ah, i jeszcze #rakcontent

Nad tym samym się zastanawiałem kiedyś, bo mam identycznie. Dla niej nie ma żadnej przeszłości z tobą, w jej głowie była z tobą cały czas nieszczęśliwa i dlatego znalazła bolca, musi sobie to wytłumaczyć bo ma za mało zwojów w mózgu. Wasz związek nigdy nie istniał, tylko ty go wspominasz jako przeżyte lata życia.


@Herm1t, chyba właśnie
LubieżnyMirek: Tu logika kobiet nie ma nic wpolnego. Faceci też tak potrafią. To już chodzi trochę o brak klasy, dobrego wychowania (o ile mamy na mysli sytuacje jak opisales) .nie przejmuj się i rob swoje. Znajdz lepszego różowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Asterling