Wpis z mikrobloga

Złożyłem właśnie przez internet wniosek o wydanie biletu elektronicznego ZTM w Lublinie i nie wiem, czy muszę jeszcze tam iść coś potwierdzić czy tylko odebrać bilet. Jaki jest przybliżony czas czekania na bilet? Jak wygląda jego aktywacja? Załóżmy, że chcę żeby bilet był aktywny od 30 stycznia przez miesiąc, czy tylko da się od 1 dnia miesiąca? Z góry dzięki za pomoc
#lublin #ztm #mpklublin
  • 4
@xpurbanx: Co do aktywacji to myślę, że można przesunąć datę rozpoczęcia działania biletu, przynajmniej ja taką możliwość miałem, gdy doładowywałem bilet od początku tego roku, mogłem przesunąć sobie z 1 stycznia na 2.
@xpurbanx: Patrz punkt 3 :P

PRZEZ INTERNET

1/ Należy wypełnić formularz wniosku i przesłać go drogą elektroniczną. Do Wniosku składanego drogą elektroniczną należy dołączyć zdjęcie w formie załącznika w formacie jpg o wymiarach 25 x 30 mm i rozdzielczości 300 dpi.
Złóż wniosek online

2/ Kolejnym krokiem jest autoryzowanie przesłanego wniosku poprzez kliknięcie na link otrzymany w e-mailu zwrotnym wygenerowanym automatycznie przez system. Przesłane, lecz nieautoryzowane wnioski są usuwane po upływie