Wpis z mikrobloga

Hej
siedzę teraz na Tajwanie, na Taipei Game Show 2017 na stoisku G2A - poland love gaming gdzie prezentuje swoje gry. Obok ludzie grają też w Superhota, The Ancients, G2A Land i Blunt Force.

Chciałem ogólnie trochę popisać wcześniej o studiu growym którego jestem współwłaścicielem - Fat Dog Games, które liczy już 17 osób i będziemy mieć w tym kwartale 3 premiery, i pomyślałem, że mała relacja z targów growych na Tajwanie może być dobrym startem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dajcie znać jeśli jesteście zainteresowani to powrzucam więcej rzeczy. #fatdoggames #gamedev #tajwan #tajpej
szczurzy - Hej
siedzę teraz na Tajwanie, na Taipei Game Show 2017 na stoisku G2A - p...

źródło: comment_aA4Uc1VYZy20loYc1NhmqYxNrV3Esa20.jpg

Pobierz
  • 23
firma majaca bardzo duza siedzibe w Rzeszowie. Typowe korpo z pinpongiem i playstation na przerwach tylko ze placa najnizsza xD w koncu podkarpacie...
@Dave987654321 znakomita wiekszosc kodow jest id devow. Masz gre na steam za 10usd. Dev sprzedaje im za 7 bo 3 to prowizja steama tyle ze dostaje za 10k kopii z gory kase. A oni sprzedaja to po 8.50. Proste.

Margines to klucze z kart graficznych a jeszcze wiekszy z kradziinych kart kredytowych.
@MichalQ20: zgadza się.

Customer (support) services are granted by G2A.COM Sp. z o.o. (Ltd.) ul. Moniuszki 26/7, 31-523 Krakow, Poland, NIP: 6762422501 | KRS: 0000363322 | Regon: 121244889 | D-U-N-S®: 423636606


G2A.COM Limited

36/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street, Causeway Bay, Hong Kong Numer firmowy: 2088957 Numer rejestru firmy: 63264201
Odnośnie G2A - my współpracujemy jako developerzy, i chwale sobie współpracę. Zreszta sporo gier jest jako "directsale". @AKAPony: i mobilki, i vry, i desktopy. The Purgatory to desktop z możliwością grania VR. @Banks: http://fatdoggames.com @bukem: jak się relacja spodoba to pewnie po targach do zrobienia. :) planuje jeszcze małe #rozdajo do Nonograms Prophecy.
Za pare godzin wrzucę w takim razie nowy wpis :) będę wrzucał pod tagiem #fatdoggames .