Wpis z mikrobloga

@Darkejas Chlopak ma 10 lat, dorasta jako syn miliardera celebryty a teraz i prezydenta, takze nie dosc ze jest nieogarniety jak kazdy 10latkek to pewnie mu sie to nieogarniecie pomnozylo przez presje jaka jest na niego wywolywana

A wy od razu autyzm :|
  • Odpowiedz
@innigri

@nananat: Żaden dzieciak z Aspergerem nie jest wsadzany do kategorii względnie normalnych. Mogą być dobrze terapeutyzowani i jako tako działać, ale to jak są starsze, bo jak wiadomo musi być czas na terapię. Tak czy inaczej, większości objawów, jeżeli nie żyjemy na stałe z nimi, to ich nawet nie zobaczymy.


Zgadzam się z Tobą. Napisałam, że funkcjonują wględnie normalnie, posiadanie orzeczenia wyklucza "normalność", o ile ona w obiektywnej
  • Odpowiedz
@nananat: No właśnie nie wygląda na mocno zaburzone, bardziej na mocno zestresowane. :D
Ja też mam często do czynienia z Aspergerowcami i autystykami i przy pierwszych spotkaniach szło zauważyć jedną rzecz- są mocno nadgorliwe, ale tak intensywnie że aż zaczynają Cię tym wkurzać, oczywiście w środku. :P Nie pogadasz z nim na tematy inne, niż go interesują.
Później idzie zauważyć, że w momencie gdy inne dzieciaki z klasy szaleją na
  • Odpowiedz
@Darkejas:

It honestly seemed like something goofy a mom and her son would do. I don't see anything wrong with it.

I've got to say, Barron has grown on me the least few days. I never had much of an opinion on him, but between this (which I think is pretty obviously an inside joke) and him playing peek a boo with that baby, I really like him.

I wonder if this is a little joke they play together. We do this kind of thing at work sometimes.

agreed. this actually looks like one of the most natural, humanizing thing's i've seen anyone from the trump family
  • Odpowiedz