Wpis z mikrobloga

Dobra jestem chory, więc przerwa się wydłuża, ale niech będzie coś na poły pożytecznego.

Warto ściągnąć tekstury ALOT ( 4 gb) do serii Mass Effect. Teraz udało mi się zrobić do 3 części i powiem, że rezultaty są naprawdę powalające, bo Mass Effect 3 odpalony od tak z Origin wyglądał źle (tekstury, postacie, oddalony krajobraz), a po ściągnięciu tekstur gra wygląda prawie jak film. Poprawiono wszystko jak leci. Od rozdzielczości tekstur, po rysowanie krajobrazu, lens flarey, wymiany ognia. Słowem jak ktoś ma duży monitor i w miarę wydajny komputer to warto.

Co będzie potrzebne:

1) Pobieracie paczkę ALOT z torrentów (to nie żaden pirat - po prostu lepiej się ściąga)
2) Pobieracie instalkę do ME3 Explorer v 3.0.
3) Rozpakujcie paczkę tekstur z rara, a później ten filmik pomoże.. Krok po kroku pan przedstawia, ale nie jest to trudne i nawet przyjazny jest ten program.

#gry #masseffect #pcmasterrace
myrmekochoria - Dobra jestem chory, więc przerwa się wydłuża, ale niech będzie coś na...

źródło: comment_9twZ0PjSSC85fi8ryDNrBybhlqx3HLtx.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@myrmekochoria: Warto wspomnieć, że w me3 (nie sprawdzałem w 2) paczka ALOT to nie wszystkie tekstury, przynajmniej u mnie tak było. Brakowało HD wersji pancerza Shepa i niektórych ubiorów drużyny. Wszystkie tekstury są dostępne na nexusie w oddzielnych postach.
  • Odpowiedz