Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś był zainteresowany, to polecam zrobioną przez nas mapę Islandii. Może to pomóc komuś w zaplanowaniu wycieczki po Islandii. Znajdziecie tutaj zdecydowaną większość najważniejszych atrakcji turystycznych Islandii. Całość została podzielona na poszczególne sekcje (np. wodospady i jeziora, jaskinie, czy fauna i flora). Spis oznaczeń znajduje się do rozwinięcia w lewym górnym rogu.

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1KaVXW7qNWZreG8kZCUCn9Pf3Kw8≪=62.4057594541521%2C-7.280158999999912&z=5

#islandia #rower #turystyka #podroze #podrozujzwykopem #mapy #rowery #geografia #mapa
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sphenisciformes: To było gdzieś na autostradzie w drodze ze Skógafoss do lodowców na wschodzie. Początek czerwca, cała trasa tak wyglądała. Pogoda była świetna. Ciekawostka na Islandii każda woda płynąca jest zdatna do picia, a rozbić namiot można nawet przy autostradzie, nikt się nie czepia, a na prywatnym terenie prawie zawsze się zgadzają.
Edit: A i trasę przy wybrzeżu polecam tylko wprawionym rowerzystom. Bardzo silne wiatry bardzo was wymęczą, a odległości
Deltoid - @Sphenisciformes: To było gdzieś na autostradzie w drodze ze Skógafoss do l...

źródło: comment_muaaEuViMZIerR86tw4UU6YdJKx6BdvV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Trudno mi powiedzieć teraz jak dokładnie z cenami. Zależy też jakie ktoś ma potrzeby i wymagania. :) Bilet 1500 pln w jedną stronę (z pewnością można taniej, jeśli śledzi się promocje i jedzie nie podczas sezonu), ale będziemy na pewno dopłacać za nadbagaż, bo jeszcze nie wiemy jak duży bagaż będziemy mieć oprócz rowerów itd. Planujemy zmieścić się w ok. 7000 pln za osobę. Wyżywienie (raczej na miejscu będziemy
  • Odpowiedz
@Sphenisciformes: Dzięki za odpowiedź. Jak zarobię pieniądzę to jadę w samotną podróż i myślałem o Gruzji (nie znam rosyjskiego niestety), Norwegii oraz Islandii. Nigdzie jeszcze nie byłem za granicą, ale chyba przed hardkorowym wyjazdem na rowerze pojadę gdzieś na południe Europy by oswoić się z samym podróżowaniem.
  • Odpowiedz