Wpis z mikrobloga

Przeglądałam wczoraj ze współlokatorką jedną aplikację randkową, a tam dosłownie każdy przystojniejszy facet był fejkiem. Aż z ciekawości to sprawdzałyśmy. Współlokatorka zrobiła mały eksperyment i polubiła wczoraj kilku tych facetów. Dzisiaj już sporo napisało jak gdyby nigdy nic, rozmowy idą w kierunku spotkań, wielu widać, że się stara i skrupulatnie opowiada o sobie. Niektórzy wydają się naprawdę fajni. I tak się zastanawiamy, o co tu chodzi. xD
#tinder #logikaniebieskichpaskow #ladnypan
Pobierz
źródło: comment_NWYYjIamaq6SY3OFDdHtnS5bxUCqk2qj.jpg
  • 43
@Shanny: O co tu chodzi? To oczywiste. Przystojny facet nie musi szukać znajomości w internecie, bo jest przystojny i jego wygląd przyciąga kobiety, więc tindery są niepotrzebne. Jakieś 80-90% przystojnych facetów na tinderze to fejki, bo przyciągają wzrok, a po drugiej stronie siedzi jakiś zupełnie przeciętny facet.
Podobnie z resztą jest z kobietami. Też większość to fejki.
@Shanny Jak ja kiedyś tak pisałam z kimś z Tindera okazało się, że to wykopek. Zdjęcia #!$%@?ł z instagrama jakiemuś facetowi o urodzie całkiem w porządku, w którą byłam skłonna uwierzyć. Ostrzegał że nie wygląda jak na zdjęciach ale nie spodziewałam się kogoś innego. Na spotkanie przyszedł rudy, zaniedbany kuc, który capił. Jak się okazało osobowościowo bardzo nieuprzejmy (na piśmie odbierałam to jako żarty ale on rzeczywiście był takim mizogonem). Także uważaj
@Shanny: Osoby które mają poukładane w głowie, są zupełnie przeciętni bądź są nieco ładniejsi nie muszą uciekać do portali randkowych.
Oczywiście, wiem, że zaraz zostaną mi przedstawione dowody iluś tam osób, że normalne i fajne osoby rzeczywiście nie mogą znaleźć sobie kogoś w realu, ale pomyślcie sobie ile jest kont fejkowych gdzie na spotkanie przychodzi jakiś pryszczaty głupi stulejarz gejmer albo otyła karynka i później okazuje się, że ma dziecko i
@HaleHortler: co ma taki fejk z tego, że się umówi z dziewczyną która jak zobaczy w realu kogoś innego, to od razu go odrzuci tak czy siak? Nawet nie tylko z powodu urody, ale zwykłego bycia kłamcą... co do reszty to po prostu nieprawda. Znam ładnych ludzi korzystających z Tindera, dużo moich koleżanek kogoś tam poznaje, zazwyczaj nie na długo, ale cóż. Portale randkowe nie są po to by osoby które
@Dijuna: Zdaję sobie z tego sprawę, co z resztą jest w moim ostatnim wpisie.

O tu cytat:

Oczywiście, wiem, że zaraz zostaną mi przedstawione dowody iluś tam osób, że normalne i fajne osoby rzeczywiście nie mogą znaleźć sobie kogoś w realu, ale pomyślcie sobie ile jest kont fejkowych gdzie na spotkanie przychodzi jakiś pryszczaty głupi stulejarz gejmer albo otyła karynka i później okazuje się, że ma dziecko i teraz szuka kogoś
@UrbanHorn Znam jego nick, widziałam że opisywał tutaj swój eksperyment, że ładne dziewczyny lecą tylko na przystojniaków. Ktoś go wyśmiał, usunął wpis a ja mu tylko napisałam smsa, że następnym razem jak będzie szedł na randkę powinien wyprać ubrania i umyć włosy i że nawet gdyby Antonio Banderas przyszedł na randkę w takim stanie jak on nie dostałby szansy na drugą. I że musi popracować na uprzejmością, bo fakt że spędziłam z