Wpis z mikrobloga

Przeglądałam wczoraj ze współlokatorką jedną aplikację randkową, a tam dosłownie każdy przystojniejszy facet był fejkiem. Aż z ciekawości to sprawdzałyśmy. Współlokatorka zrobiła mały eksperyment i polubiła wczoraj kilku tych facetów. Dzisiaj już sporo napisało jak gdyby nigdy nic, rozmowy idą w kierunku spotkań, wielu widać, że się stara i skrupulatnie opowiada o sobie. Niektórzy wydają się naprawdę fajni. I tak się zastanawiamy, o co tu chodzi. xD
#tinder #logikaniebieskichpaskow #ladnypan
S.....y - Przeglądałam wczoraj ze współlokatorką jedną aplikację randkową, a tam dosł...

źródło: comment_NWYYjIamaq6SY3OFDdHtnS5bxUCqk2qj.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shanny: Chyba sobie jaja robisz. Na pierwszy rzut oka widać, że ten koleś to jakiś znany model albo coś w tym guście. Jak się można na to nabrać? Jeżeli tylko takich facetów uważasz za przystojnych, to lepiej już załatw sobie kota.

A czemu ludzie zakładają fejkowe konta? Prawdopodobnie żeby się pośmiać z osób, które nie ogarniają i tracą rozum widząc facjatę w stylu holiłud, żeby trolować, albo stulejarze, żeby samym
  • Odpowiedz
@Shanny: Ładne laski i tak potrzebują atencji, mimo tego, że mają ją w prawdziwym życiu. Dodatkowo tacy kolesie jak na zdjęciu to jakiś ułamek promila w społeczeństwie. Wystarczy się przejść po ulicy i można zobaczyć, że ładnych lasek od groma, a większość kolesi jest po prostu przeciętna.
  • Odpowiedz
@Shanny: Pociąg na wygląd działa nieco inaczej u każdej z płci. Facetom podoba się znacznie więcej kobiet niż odwrotnie. Jakbym miał dostać 1000 przeciętnych miejskich kobiet z przedziału dajmy 25-34 i wybrać z nich takie, które mi się podobają to było by ich powiedzmy z 250-400. Czyli dość sporo.

Odwrotnie jest nieco inaczej, bo mało który facet od razu podoba się kobiecie za sam wygląd. Jest ich może z 3-5%,
  • Odpowiedz
@Shanny to jest problem b. popularny, szkoda że tinder z tym nic nie zrobil. Badoo wprowadziło prostą weryfikację - wysyłasz zdjęcie z kartką które dostaje tylko badoo i wtedy przynajmniej możesz mieć pewność że osoba ze zdjęcia jest prawdziwa
  • Odpowiedz
@Shanny: Dokładnie to samo, co z grubymi #rozowepaski które podszywają się pod inne xD obie sytuacje żenujące, nie wiem, czego się tacy ludzie spodziewają, że zawsze mogą się zakryć tym, że odrzucenie jest spowodowane brzydotą, a nie perfidnym kłamstwem z ich strony
  • Odpowiedz