Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #heheszki

Wardega odpowiedział Gargamelowi. Jego głównym zarzutem wobec gargamela było to że:

1. Gargamel wziął jako dowód znak który stoi przed wjazdem na parking, a nie na rondzie albo przed rondem.
2. Gargamel robi film dla kasy
3. Gargamel zarabia na filmie
4. Gargamel ma z tył zgrzewki napoju energetycznego czyli robi kampanie na nazwisku wardega. (straszy go prawnikiem)
5. Linia obrony o tym że przecież pomagają psom i robią dużo dobrego. (gra na emocjach widza, odwracanie tematu i głównego problemu)
6. Policjant mnie prawie udusił przecież, a mieliśmy nagrywać dla koleżanki materiał.
7. Nie mam przecież żalu (ale na filmie aż go nosi ze złości)
9. Usuń nazwisko wardega z filmu żeby się dalej nie rozprzestrzeniał. (Wardega wie że film gargamela może dojść zasięgami nawet do miliona i znacznie wpłynie to na jego już niezbyt dobrą reputacje w branży. )

https://www.youtube.com/watch?v=ym9fQZbg3wY

Ale żenua ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 39
@RatedR: poczekajmy, aż wrzuci pełny, niepocięty filmik i zobaczymy jak się potoczy sprawa.
Ogólnie nie polecam czytać komentarzy, tam funkcjonują sami dynamiczni sebkowie, karyny, janusze i grażyny, którzy tam nawet widzę, że politykę pchają w tą sprawę (zupełnie jakbym zobaczył komentarze na znalezisku na głównej na wypoku xD), nie dość że rak totalny, to jeszcze brak samodzielnego myślenia. To przecież zbyt oczywiste było, że ludzie będą takie coś podważali.
Ale wardega to jest zjeb, szkoda że to sie utrzyma ma i to długo przez te #!$%@? gimby i dzieciarnie które ciągle forsuje to #!$%@? na góre polskiego yt, i potem jest jak jest - same mentalne gówno pokroju minecraftobciągacz czy rezi

Poza tym, niezły atak tej jego dziecarni na komentarzach pod filmem gargamela xD
@Islanderx: Ale Gargamel rzeczywiście był słaby merytorycznie. Za bardzo skupił się na usprawiedliwianiu tych dziwnych opłat, a nie na tym, że Wardenga sam robił wszystko tak aby doszło do powalenie go na ziemie i to wyłącznie jego wina, że doszło do tego duszenia. Gargamel zamiast prosto i szybko go zaorać i osmieszyć wolał zrobić rozciągnięty film tylko po to aby nawsadzać tam więcej reklam.
@Islanderx: @xDawidMx: @kfpwa:
Nie chciało mi się całości oglądać, ale już na początku podpiera się zdjęciami z cholera wie kiedy i to nie jest manipulacja xD Przypierdziela się jeszcze do słów użytych w filmie, bo "prawo". Tak prawo, imo jest to prawo panujące na danym obiekcie, ale niech mu będzie. W swoim filmie Wardęga sam się pieklił żeby mu pokazać ustawę na jakiej podstawie ma płacić 8 dych xD
@Islanderx: właściwie jedyne z czym się mogę zgodzić z #wardega, to że regulamin mda to nie jest żadne prawo. Oraz nikt nie ma obowiązku, jadąc do Krakowa, szukać w internecie jego treści i się z nią zapoznawać. Skoro obowiązuje od wjazdu na oznaczony teren, powinien na tablicy przy wjeździe być umieszczony do zapoznania się.
Pozostałe wywody największego polskiego jutubera to samozaoranie się :DDDDD Szczególnie na street view, gdzie najpierw ma
@Islanderx: Oglądałem tego gniota wczoraj i dla czystej masochistycznej przyjemnosci co kilkanaście sekund stopowałem film, żeby zanegować jego słowa, co prawda tylko do monitora, ale ubaw miałem po pachy, bo cwel sam się zaorał elegancko. Chyba nie zrozumiał filmu Gargamela. BTW myślałem że to co stoi za Gargamelem to zgrzeweki browarów, a nie energetyk xD