Wpis z mikrobloga

3 liście jarmużu, 1 banan, 1 kiwi, 1/2 szklanki soku z winogron (np. z sokowirówki) lub jabłkowego, 1 łyżka soku z limonki lub cytryny plus pietruszka! pycha!

Ja dodaje często sok 100% pomarańczowy do koktajli.
  • Odpowiedz
@wjtk123 Jak dla mnie zawsze jogurt, a owoce według uznania naprawdę. Ja np. lubię jagodowy, truskawkowy, malinowy. Jakie masz i lubisz takie wrzuć. Tylko unikaj kosmicznych kompozycji typu kiwi, wiśnia, mango, banan, truskawki itp. tak naprawę im mniej owoców tym chyba lepszy
  • Odpowiedz
@justyzzzka: Musiałem goglować co to jest jarmuż ;). Tutaj nie ma żadnego nabiałowego dodatku?
@Oszczer: no raczej nie ;)
@atencjaqueen: zgadzam się, za dużo zupełnie różnych owoców tworzy taką bezsmakową papkę. Tylko właśnie nie wiem jaką baze pod to podłożyć żeby sie ładnie połączyło i dało wypić np. przez słomkę (w letnim stylu ;)).
  • Odpowiedz
@wjtk123 eksperymentuj po prostu jedni lubią bardziej wodniste z mlekiem inni na jogurcie bo jest bardziej sycacy. Jeszcze inni w ogóle nie dodają nabiału bo nie chcą/nie lubią. W necie jest pełno przepisów i nie jest tak że jakiś będzie właściwy a wszystkie inne be. Ja zawsze biorę to co mam akurat pod ręką, jak wyjdzie słaby to dodaje sporo cukru i zapamiętuje by więcej nie łączyć.
  • Odpowiedz
@wjtk123: A po co Ci nabiałowy dodatek ?:) Oczywiście możesz go dodać jakiś gęsty jogurt naturalny ale z sokiem pomarańczowym koktajle też są pyszne :) spróbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz