Wpis z mikrobloga

Co jecie na śniadanie przed pracą albo dopiero w niej? Moim problemem wyniesionym jeszcze z domu z którym ciągle się borykam jest niechęć do śniadań (nie chcę się tutaj teraz rozwodzić nad źródłem tej sytuacji i opisywać jej o ile ktoś nie zechce tego czytać).
#dieta #zdrowie #odzywianie #sniadanie
  • 27
  • Odpowiedz
@xSQr Gdy mam pierwsze zmiany, mój wewnętrzny leń nie pozwala mi zrobić czegoś, czego przygotowanie trwa więcej niż minutę. Zwykle jest to serek wiejski z wiórkami kokosowymi. Typowe połączenie białka i tłuszczy.
  • Odpowiedz
@xSQr: masz niechęć przez pracę. Też tak miałem, że z rana chciało mi się rzygać bardziej niż jeść ale po zmianie pracy na niestresującą #!$%@? śniadanie z apetytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xSQr: nigdy nie jadałam śniadań zaraz po wstaniu i wbrew obiegowej opinii wszelkich dietetyków uważam, że organizm sam lepiej wie, czego chce i nie ma co wpychać na siłę, jak się nie jest głodnym z rana i nie ma ochoty na jedzenie
  • Odpowiedz
@xSQr: jaja z bekonem i BP kawa, jesli nie chce Ci jesc z rana to nic zlego. Poczytaj sobie o IF (interminenet fasting), ludzie mowia ze sniadanie to najwazniejszy posilek dnia - zgadza sie to prawda ale to nie znaczy ze nie mozesz zjesc sniadania o 13 :-)
  • Odpowiedz
@xSQr: No to ich nie jedz, w czym problem? Skąd pomysł że masz wpychać w siebie śniadanie jeśli nie masz na nie ochoty? Chyba, że jesteś kulturystą i masujesz na 4k kcal, ale z tego co wiem to nie jesteś.
  • Odpowiedz