Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
k---a, co tu jest grane. wszedzie p---o, wszedzie jakies sebki pisza o fuck friend, jakies seksy w windach, w przymierzalni, zdrady, rozpady malzenstwa przez zdrady, s--s, s--s, s--s. GDZIE TO SIE K---A ODBYWA? mam 28 lat. ja nawet nie jestem pewny czy s--s istnieje. k---a, wszedzie o seksie, a ja nawet seksu nie widzialem. to jakies dziadziusie? podobno kobieta traci dziewictwo w polsce w wieku 13 lat srednio, inny anon powie, ze 16, a jeszcze inny, ze 18. c--j k---a z tym, ale do 25 rok zycia statystyczna polka kopulowala z 15-20 mezczyznami. GDZIE TO K---A SIE DZIEJE? dlaczego politycy zagladaja do portfera, mowia, gdzie dzieci maja sie uczyc, co maja jesc, co robic, a nie zajmuja sie sprawiedliwym rozdzielaniem seksu? przeciez j---e sie kazda kobieta, a wsrod mezczyzn ruchaja tylko ci alfa. ja p------e. cos tu nie gra, co sie dzieje?

#zwiazki #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IskrzacyJegomość: > Przeciętna 25-latka spała może z dwoma albo trzema facetami.
@Shanny: stara zasada mówi, że liczbę partnerów do których przyzna się kobieta należy pomnożyć przez 3. Wtedy by się zgadzało. Bo w dzisiejszych czasach 2-3 partnerów na koncie to mają nieimprezowe licealistki.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo sporo z tych kobitek zasmakowała seksu z seryjnymi lovelasami. Tzn. wiele z nich tak naprawdę ciągnęło do zawężonej liczby adonisów gdy tymczasem oni pukali na potęgę. Potem oczywiście szloch że zostały wykorzystane mimo że same się pchały im do wyra. Taka klasyka i statystyka, kobiet lgną do tych XX% najlepszych mimo że zdają sobie sprawę że nie będą jedynymi partnerkami ich zdobyczy. A pozostała część stulei jak nic
  • Odpowiedz