Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na pozew rozwodowy złożony przez moja "jeszcze" żonę chce powołać na świadka jej kochanka. Zyja razem wiec teoretycznie i praktycznie mnie żona zdradza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzis musiała dostać ta opowiedz bo oburzona zadzwoniła do mnie i tak mi mowi:


Poprawiła mi tym humor ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki #jatheksierozwodzi #logikarozowychpaskow

Uprzedzam pytania: chce całkowitej winy mojej zony i tak mam mocne na to dowody.
  • 88
@banjo nie no ostatecznie sąd obniżył alimenty d 3k, ale sam fakt że był niewypłacalny przez jakiś czas z tych 10 doprowadził do tego że mu żona chce chatę zlicytować w nagrodę
@emwu11 no jak wyrok był prawomocny to raz dwa można zrobić z tego tytuł egzekucyjny. Ale jeśli od razu się odwołał to dałoby radę z tego się wywinąć, zależy jeszcze jakie zabezpieczenie udzielił Sąd
@jathek
Udowodnienie winy oprócz samej satysfakcji blokuje byłej malzonce dochodenie do jakichkolwiek roszczeń na siebie czytaj alimentów. Jeżeli skoczy się porozumieniem stron lub obopulną wina może do chyba 5 złożyć pozew o alimenty z powodu pogorszonego standardu życia. Na pewno warto walczyć.
Sam walczyłem i mam rozwoz z wyłącznej winy żony, generalnie narracja była podobna. A to taki jeden z paru tysięcy dowodów chyba nie do podwazenia :-D
Pobierz sieczkobrzeczek - @jathek
Udowodnienie winy oprócz samej satysfakcji blokuje byłej ma...
źródło: comment_db8bs3uroCmrhj8DVCFeQBcLTWJkftU8.jpg
@sieczkobrzeczek: @jathek:
Jesli chodzi o wyglad, tak obiektywnie na ile ocenilibyscie siebie,zone i kochanka?
Bo tak sie zastanawiam, czy jesli trafi sie ktos przystojniejszy ode mnie(o co nietrudno) to czy dziewczyna/zona ode mnei odejdzie jesli bedzie okazja czy moze nawet jak samemu sie jest przystojnym a kochanek jest sredni to czy i tak nie gwarantuje to wiernosci.
Wybaczcie moje pytanie, nie jestem złośliwy, tylko mnie to ciekawi, bo pomimo ze