Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na pozew rozwodowy złożony przez moja "jeszcze" żonę chce powołać na świadka jej kochanka. Zyja razem wiec teoretycznie i praktycznie mnie żona zdradza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzis musiała dostać ta opowiedz bo oburzona zadzwoniła do mnie i tak mi mowi:


Poprawiła mi tym humor ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki #jatheksierozwodzi #logikarozowychpaskow

Uprzedzam pytania: chce całkowitej winy mojej zony i tak mam mocne na to dowody.
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jathek: Przynajmniej nie chowasz głowy w piasek jak inni, aby tylko święty spokój był.

Jesteś śmieszny i dziecinny i brak Ci honoru, ze chcesz go powoływać!


Słuchać tych tekstów, to się daleko nie zajdzie. Za grama prawdy w nich nie ma. Ciekawi mnie jednak co by było gdyby ona miała więcej do stracenia i zyskania na rozwodzie z Twojej winy. Dzieci pewnie nie macie, alimentów może nie chce (ma honor,
  • Odpowiedz
@jathek: sorry ze to napisze, ale jak widzę twoje ostatnie wpisy, to chyba niezłe sobie szalejesz. Uważaj żeby twoja przyszła ex się nie dokopała do tego prze rozprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jathek: orzeczenie o winie nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Faktycznie powoływanie tego kochanka jest średnie, można przecież pokazać spokojnie wszystkie dowody zdrady, czy tego że mieszka z kimś innym i tyle, bez ciągania tego człowieka po sądach.
  • Odpowiedz
ja mam tak mocna dowodu na to, ze nawet mógłbym udowodnić, ze Hitler nic nie wiedział o holocauscie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@jathek: grubo. Zatem powodzenia życzę. Już dość tych oszczerstw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 102
@normanos: bardziej podchodzę do tego nie wiem jak to poprawnie nazwać. To nie jest moja wina wiec dlaczego mam brać przynajmniej cześć jej na siebie. Tu chodzi chyba o mój sposob postrzegania pewnych spraw.
  • Odpowiedz