Wpis z mikrobloga

@mickovsky: miałem pytać gdzie macie tak dużo dostępnych jezior i na tyle wysokie mrozy, żeby nie bać się o załamanie lodu, ale potem zobaczyłem rejestrację :S
  • Odpowiedz
@biniaczyna: Jeśli już dzwonić na policję, to żeby poinformować, że może niezbyt inteligenty człowiek (chociaż, przy takich temperaturach to ty wychodzisz na idiotkę) jest w NIEBEZPIECZEŃSTWIE.

  • Odpowiedz
Jesteś p------a jak i tobie podobni. C--j z czlowiekiem najwazniejszy pies - nie mam k---a pytan co do niektórych ludzi.
  • Odpowiedz
C--j z gościem - selekcja naturalna ale nie podoba mi się narażanie zwierzaka.


@biniaczyna: Kiedy czytam takie komentarze, trochę tracę wiarę w ludzi. Śmiałem się z tych wszystkich tekstów typu "Prędzej zabiję człowieka niż psa" ect. W sytuacji kryzysowej, jak byś się przekręcała z głodu byś zjadła tego pieska/zwierzaczka z takim smakiem, że nawet byś kosteczki oblizywała. W sytuacjach kryzysowych nawet weganie uświadamiają sobie, że jednak mięsko jest spoko, bo
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: a nie wiem bo zgodnie z radami wykopowiczów zajęłam się swoim nudnym życiem w piwnicy :)
@Grzabek: ale rozumiesz, że taki system wartości mam w tym przypadku bo gościu może skoczyć z 4 piętra na nogi i to jego sprawa ale jak zrzuci z niego psa to już c-----o?
  • Odpowiedz