Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To jest niesprawiedliwe że mimo dużego nakładu pieniędzy , czasu i wyrzeczeń jedyne na co mogę liczyć to facet 4/10 z jakiegoś #!$%@? małego. Naprawdę dużo w siebie inwestowałam przez ostatni rok. Dermatolog, kosmetyczka, ciuchy, siłownia, dieta, makijaż, rozwijanie zainteresowań. Jak policzyłam to wydałam ponad 5tysięcy. Teraz jak szukam faceta to żaden powyżej 5/10 nie zagada i nie odpisze (pomijam fakt że powyżej 5/10 to w Polsce jest bardzo mało). Chyba sami rozumiecie że wolę przystojnego bo tylko taki mnie pociąga fizycznie. A jednak, można wydać na siebie sporo kasy a i tak twoim pocieszeniem będzie ktoś mało warty i nieatrakcyjny.
Dziękuję. Chciałam się wyżalić.(,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?łaś 5 tysięcy złotych w siebie po to by chciał Ciebie ruchać jakiś Alwaro.
Jedyne co Ciebie interesuje to facet, który dyma laski, bo jedyne co ma do zaoferowania to ładna buźka.

Zresztą, jesteś kowalem swojego losu.
Trafisz na swojego księcia, który po 3 miesiącach będzie ruchał po kątach innych a ty będziesz na anonimowych wylewać łzy ze swojej pięknej dupy odnośnie tego jacy to faceci są #!$%@?.

Nie jest
OP: @TaoHosts: ktoś przystojny a niekoniecznie Alvaro. Wy też się odwalacie jak stróż w Boże Ciało, tylko żeby jakaś 8/10 na was spojrzała. Jak ktoś ma na mnie zwrócić uwagę to muszę wyglądać atrakcyjnie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop