Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To jest niesprawiedliwe że mimo dużego nakładu pieniędzy , czasu i wyrzeczeń jedyne na co mogę liczyć to facet 4/10 z jakiegoś #!$%@? małego. Naprawdę dużo w siebie inwestowałam przez ostatni rok. Dermatolog, kosmetyczka, ciuchy, siłownia, dieta, makijaż, rozwijanie zainteresowań. Jak policzyłam to wydałam ponad 5tysięcy. Teraz jak szukam faceta to żaden powyżej 5/10 nie zagada i nie odpisze (pomijam fakt że powyżej 5/10 to w Polsce jest bardzo mało). Chyba sami rozumiecie że wolę przystojnego bo tylko taki mnie pociąga fizycznie. A jednak, można wydać na siebie sporo kasy a i tak twoim pocieszeniem będzie ktoś mało warty i nieatrakcyjny.
Dziękuję. Chciałam się wyżalić.(,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania:

ktoś przystojny a niekoniecznie Alvaro. Wy też się odwalacie jak stróż w Boże Ciało, tylko żeby jakaś 8/10 na was spojrzała. Jak ktoś ma na mnie zwrócić uwagę to muszę wyglądać atrakcyjnie.


Czy ja wiem czy to jest odwalanie się?
Mówię z własnej perspektywy i swojego rocznika rzecz jasna.

Czy wrzucenie na siebie wyprasowanej koszuli oraz założenie na dupę wyprasowanych jeansów i założenie zamszowych półbutów to jest jakiś ewenement strojenia
OP: @TaoHosts:

Jak na moje oko, jeżeli chcesz żeby ktoś na Ciebie zwrócił uwagę to przestań być sztuczna.


Skąd wiesz, że jestem?

Jesteś przesiąknięta desperacją.


Ciężko nie być jak ma się 26 lat.

Nie jednego faceta pociągniesz delikatnym wyglądem, a do tego dużej kasy nie potrzebujesz. Chyba, że zależy Ci byś błyszczała jak psu jaja, to już trochę inna szkoła jazdy.


Ale wiesz, że to nie działa? Kiedyś się nie
pomijam fakt że powyżej 5/10 to w Polsce jest bardzo mało


@AnonimoweMirkoWyznania: Problem nie leży w nas, tylko w tobie.

Jak policzyłam to wydałam ponad 5tysięcy.


Widocznie te 5k to za mało, żeby ktoś wartościowy się tobą zainteresował. Albo jesteś aż tak brzydka, że żadne pimp my ride ci nie pomoże.

Mam zamiar zrobić operację twarzy i może usta powiększę


Koniecznie, bo zbyt mało nam jednakowo wyglądających pawianów myślących, że są
@AnonimoweMirkoWyznania:

Skąd wiesz, że jestem?


Może jesteś, może nie.
Ale faceci omijają sztuczne kobiety dużym łukiem.
Jest to tylko teza.

Ciężko nie być jak ma się 26 lat.


No cześć, w tym roku stuknie mi 27. Ostatnim razem byłem w związku 5 lat temu, w tym roku pyknie 6.
Mam być szczery? Mam to w dupie tak naprawdę, mimo tego, że chciałbym mieć u boku kobietę, której mógłbym zaufać, byłaby mi
GwiezdnaPantera: Reagujesz agresywnie, obrażasz innych. Sorry, ale moim zdaniem Twój główny problem to charakter. Nawet gdyby jakiś zwrócił na Ciebie uwagę, to wystarczy, że się odezwiesz, i sprawa przegrana. Popracuj nad tym, co w środku. Alvaro 9/10 ma od groma pustych, ładniutkich dziewczyn. Jak chcesz się czymś wyróżnić, to fajnym charakterem się wyróżnij, skoro urodą nie masz szans.

Zaakceptował: sokytsinolop
OP: @dolOfWK6KN:

Problem nie leży w nas, tylko w tobie


czyli?

Widocznie te 5k to za mało, żeby ktoś wartościowy się tobą zainteresował. Albo jesteś aż tak brzydka, że żadne pimp my ride ci nie pomoże.


możliwe, że nadal jestem brzydka bo to nie koniec moich zmian

Koniecznie, bo zbyt mało nam jednakowo wyglądających pawianów myślących, że są indywidualistkami.


czyli mam pozostać jednakowo brzydką?

Jakie masz zainteresowania? Jeśli siebie i
OP: @TaoHosts:

No cześć, w tym roku stuknie mi 27. Ostatnim razem byłem w związku 5 lat temu, w tym roku pyknie 6.


a ja nigdy() i nic mi nie pyka

Mam być szczery? Mam to w dupie tak naprawdę, mimo tego, że chciałbym mieć u boku kobietę, której mógłbym zaufać, byłaby mi wierna a ja mógłbym jej się odwdzięczać >najlepiej jak potrafię.

Tak, marzy mi