Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To jest niesprawiedliwe że mimo dużego nakładu pieniędzy , czasu i wyrzeczeń jedyne na co mogę liczyć to facet 4/10 z jakiegoś #!$%@? małego. Naprawdę dużo w siebie inwestowałam przez ostatni rok. Dermatolog, kosmetyczka, ciuchy, siłownia, dieta, makijaż, rozwijanie zainteresowań. Jak policzyłam to wydałam ponad 5tysięcy. Teraz jak szukam faceta to żaden powyżej 5/10 nie zagada i nie odpisze (pomijam fakt że powyżej 5/10 to w Polsce jest bardzo mało). Chyba sami rozumiecie że wolę przystojnego bo tylko taki mnie pociąga fizycznie. A jednak, można wydać na siebie sporo kasy a i tak twoim pocieszeniem będzie ktoś mało warty i nieatrakcyjny.
Dziękuję. Chciałam się wyżalić.(,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: To musi być jakiś bait, bo oczom nie wierzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anyway, każda potwora znajdzie swojego amatora. Brzydkie kaczątka, które niegdyś chodziły ze mną do szkoły, są teraz w długich i szczęśliwych związkach. Pewnie dlatego, że były otwarte na ludzi, uśmiechnięte, życzliwe, więc każdemu się dusza cieszyła na ich widok.
MętnaStara: > Ciężko nie być jak ma się 26 lat.

@AnonimoweMirkoWyznania: hahahaha ale wytłumaczenie swojego #!$%@? mentalnego xD 26 lat to stara panna by była może 100 lat temu, nie teraz. ile masz teraz korposuczy powyżej 30stki, singielek zabawowych które dają radę? bierz przykład, bo desperatka na logikę- musi wziąć desperata, równego sobie, ale ty nie chcesz bo 99% ci sie nie podoba i uznajesz że są ponizej przeciętnej. i
EleganckaUkochana: > wybredni to są faceci. Nic nie poradzę, że tacy jesteście. Dostosowuję się do wymogów.

@AnonimoweMirkoWyznania: naginaj logikę dalej. wszystkich uznawaj za 4/10 i niżej, a nazywaj innych wybrednymi. tak to jest jak sie alfa z okładek gazet ogląda. oni MAJĄ TAKIE PRAWO, Ty nie... tak jak i przeciętniaki, które są wartościowsze niz ty pustaku. ciało zmienisz, mozgu nie.

Zaakceptował: Asterling
AluminiowaObywatelka: > Nie wiem, ja jestem jakieś 2/10 a dorwałam i utrzymałam przy sobie chłopa 10/10, ale mam trochę inne priorytety w życiu...

@Hanyu: Nie zapominaj że on jest 10/10 tylko dla ciebie i to właśnie przez niską samoocenę. OPka mimo że ma niską, to jeszcze gorzej ocenia innych, wszystcy brzydcy, fe.

Z reszta wam zawsze łatwiej znalezc kogos i to jest tylko dowod dla OPki ze problem jest tylko
PlujacyEskimos: ciśnienie mi skacze jak czytam takie głupoty. tej dziewczynie nie da się pomóc. niech będzie plastikiem, niech próbuje, a i tak skończy z idiotą który poleciał tylko na wygląd bo wnętrza to ja tu nie widzę. nie widzę tego że jest miła. nie widzę że ocenia ludzi dobrze, a bardzo płytko. taki typowy narcyz z ciebie koleżanko, w dodatku z niskim intelektem. nawet bym cie nie puknął chocbys nie wiem
ŚwieckaKreatura: Żadna siłownia, dieta, fryzjer, ciuchy ci nie pomogą jak masz zbyt wysokie mniemanie o sobie i traktujesz wszystkich facetów którzy do Ciebie zagaduja z góry, gorszych od siebie i brzydkich. Z takim podejściem to zostaniesz stara panna, bo Tobie jako kobiecie w przeciwieństwie to niebieskich z wiekiem kończy się tkzw termin przydatności. Czyli im jestes starsza i caly czas wybredna tym mniejsze szanse na poznanie kogos. A mezczyzni prędzej się
SilnaLoszka: Jak czytam co ty dziewczyno wszystkim odpisujesz i że nie dociera do ciebie że skoro faceci powyżej 5/10 do ciebie nie zagaduja to znaczy że widocznie dla męskiego oka nie jesteś na ich poziomie i dalej placzesz że nie obnizysz wymagań to powiem jedno idź do jakiegoś psychologa bo normalna to nie wydajesz się być.

Zaakceptował: sokytsinolop