Wpis z mikrobloga

Czy klasyczne zimowe buty muszą być ocieplane by zapewnić doskonały komfort termiczny zimą? Nie.

Doskonałym tego przykładem są buty szyte metodą #goodyearwelted. To zasługa doskonałej izolacji termicznej, odpowiada za to warstwa korka, która znajduje się pomiędzy podeszwą a podpodeszwą.

Warto dodać, że buty wykonane tą metodą #!$%@?ą się ponadprzeciętną trwałością. Jeśli w prosty sposób zadbacie o nie posłużą wam co najmniej 20 lat :)

Na zdjęciu trzewiki Carlos Santos. Więcej propozycji butów zimowych na naszej stronie.

#ubierajsiezwykopem #modameska #klasycznaelegancja #klasycznebuty #carlossantos #goodyearwelted #buty
klasycznebutypl - Czy klasyczne zimowe buty muszą być ocieplane by zapewnić doskonały...

źródło: comment_5DnqqmLFOQafKbtcEqMRS5eMecFzFr4j.jpg

Pobierz
  • 90
@kasin Takie ciężko dostać, bo przeważnie mają domieszki. Ciepłe są też z angory, ale wiadomo w jaki sposób powstają, więc ich nie polecam. Poza tym, pewnie myślisz o gładkich skarpetach, które nie mają oczek, a niestety przy dzierganych takie występują dlatego napisałam, że warto włożyć pod nie cienką bawełnianą skarpetę.
@klasycznebutypl: W najbliższym czasie będę się przymierzał do kupna brogsów i strasznie mi się podobają w kolorze koniakowym. Jako, że na Śląsku za bardzo nie potrafię dla siebie nic znaleźć to zwróciłem uwagę na Państwa ofertę i tu mam pytanie: czy jest szansa otrzymać zdjęcia buta, ale w miarę rzeczywistym otoczeniu? Tzn. bez filtrów, mocnego oświetlenia, namiotu bezcieniowego? Po prostu tak, żeby pokazać jaki ten but jest w rzeczywistości :) Podoba