Wpis z mikrobloga

Zauważyłam, że wiele osób nie zauważyło wczorajszego AMA z dr Marcinem Stolarskim pracownikiem firmy Creotech Instrument. Jest to polska, prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży kosmicznej, która stworzyła między innymi kamerę do misji ExoMars 2016.

Tutaj link do wspomnianego AMA:

http://www.wykop.pl/link/3559195/ama-dr-inz-marcin-stolarski/

#kosmicznapropaganda #kosmos #ciekawostki #technologia #gruparatowaniapoziomu #ama
O.....Y - Zauważyłam, że wiele osób nie zauważyło wczorajszego AMA z dr Marcinem Stol...

źródło: comment_mywdeUNIRFJog7mlOXLuEmwRWDbiUtPu.jpg

Pobierz
  • 32
ja tam jestem jednak pewny, że na pewno prawie wszyscy zauważyli, sam białkov reklamował to 2 razy...


@Vasterek: Biorąc pod uwagę, że wpisy z mirko na głównej są raczej przypinane to zareklamował kolejny raz.
@OCISLY: A daj spokój, zobaczyłem info 2 dni wcześniej i czekałem na to ama a wczoraj wchodzę i cisza. Jak już miałem czas żeby poszukać konkretniej to okazało się, że ama się skończyło i tyle. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strasznie #!$%@? z tym znaleziskiem tak wcześnie. A wystarczyło je przypiąć albo dać głupi pasek na głównej z linkiem.
Niestety większości polaków takie sprawy nie interesują, bo typowy polak na co dzień martwi się co do gara wsadzić, a nie jakimś rocket science. Ponadto taki rocket science jest za skomplikowany dla przeciętnego polaka, więc co on będzie Pana z firmy Creotech pytał? Ile osób tam było co pytało o kierunki studiów? Trzeba być realistami, wysokie technologie nie są dla typowego wyjadacza, co myśli ile może zarobić, tak jak pisał Pan Stolarski,